Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kam na víkend: Den podnikavých žen, Velká pardubická a Designblok 2013

Tohle víkend je přímo stvořený pro požitky. Můžete zažít tradiční dostihovou atmosféru, vidět ty nejlepší desénové kousky z dílny těch nejlepších českých návrhářů a architektů a nakonec něco udělat se svým životem v různých oblastech podnikání. Co je vám nejbližší?

Zdroj: Thinkstock a Kudy z nudy Den podnikavých žen

Kdy a kde: 1. veletrh a konference v jednom Den podnikavých žen, 12. října na Brněnském výstavišti, 9:00 – 18:00

Proč se tam vydat: Problematika práce žen na a po mateřské dovolené, podpora drobných živnostníků a částečných úvazků – to jsou ožehavá témata, která narážejí při snaze o jejich řešení na velké překážky. Projekt ŽENY s.r.o. je tu od toho, aby je pomáhal z cesty odstranit, sdružuje podnikavé ženy a právě chystá uvedení unikátního produktového katalogu plného zajímavých českých a slovenských výrobků, práce, za kterou stojí konkrétní ženy.

Podrobnosti: Katalog bude pokřtěn 12. října 2013 v Brně na setkání s názvem „Den podnikavých žen“. Zúčastněte se, spojme se, pomáhejme si, obchodujme mezi sebou, inspirujme se! Na setkání se vše bude točit kolem podnikání a možnostech zapojení do projektu ŽENY s.r.o. ŽENY s.r.o. jsou dílem velkého nadšení a cíl je jednoduchý – pomoct všem ženám, které chtějí podnikat. Jestliže si chcete přivydělat, můžete se do projektu zapojit se svým podnikatelským záměrem, nebo se stát ambasadorkou ve vašem regionu. Se všemi otázkami ohledně podnikání a zapojení se do projektu vám pomohou právě na veletrhu v Brně. Více o projektu ŽENY s.r.o. se dozvíte na www.zenysro.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky