Jakou máš barvu vlasů, taková jsi

Jakou máš barvu vlasů, taková jsi

Povaha žen se prý dá poznat na první pohled, a to jednoduše – podle barvy vlasů! Nevěříte?

Blondýnky

Majitelky světlých vlasů jsou údajně něžné a vášnivé, citlivé a romantické. Na druhou stranu také přelétavé a naivní. I když o nich koluje bezpočet nelichotivých vtipů, opak je prý pravdou – velká část nositelek blond kštice je podle odborníků velice inteligentní! Blondýnky také barvou vlasů dávají najevo, že touží po milostném vzplanutí. Není divu, že jsou nabité erotikou – přírodní plavovlásky prý vylučují až šestkrát více feromonů, proto mají pro muže větší sexappeal. Však si vzpomeňte třeba na slavnou Marilyn Monroe.

Vtip KAFE.cz

Dvě kamarádky si povídají. Jedna z nich je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: „To bylo hrozný, jak včera vypnuli proud. Já strávila dvě hodiny ve výtahu.“ A blondýna na to: „To nic není! Já jsem strávila dvě hodiny na jezdících schodech.“

Brunetky

Jste brunetka? Pak máte vyhráno. Ženy s hnědými vlasy bývají klidné, vyrovnané a mají schopnost vcítit se do problémů druhých. Většinou touží po pohodovém životě, nechtějí experimentovat, ale mít svůj klid – doma i v práci. To ovšem neznamená, že by se s brunetkou muži nudili – bývají totiž také smyslné a mazané a vědí, jak zapůsobit.

Vtip KAFE.cz

Skáče blondýna a bruneta z mrakodrapu. Kdo dopadne dřív? Bruneta, protože blondýna se ještě musí ptát na cestu.

Černovlásky

Má-li žena černé vlasy, touží po klidu, je uzavřená a do jisté míry osamělá – alespoň vnitřně. Černovlásky bývají navíc záhadné a tajemné a rády se nechají dobývat. A tak není divu, že spousta mužů preferuje krasavice s havraními vlasy – jsou totiž lovci, a tak přímo prahnou po zdánlivě nedostupném.

Vtip KAFE.cz

Černovláska na pláži: "Mám plnou hlavu písku." Blondýnka: "Zajimavé, mně se to dostalo jen do vlasů."

Zrzky

Na rozdíl od něžných blondýnek jsou zrzky dračice – touží po vzrušení a dobrodružství a bývají velmi vášnivé, a to nejen v posteli. Jsou živelné, temperamentní a nebývá s nimi nuda. Navíc se o nich říká, že jsou výjimečné a díky své divoké povaze jsou to prý i skvělé milenky.

Vtip KAFE.cz

Blondýnka, černovláska a zrzka chtějí získat místo natěračky silničních pruhů. Šéf rozhodne, že práci získá ta, která za tři dny natře nejdelší úsek. Po prvním dni černovláska natřela 3 km, zrzka 4 km a blondýnka 10 km. Šéf jí gratuluje: „Jen tak dál a práce je vaše!” Druhý den ženy pokračují v práci od místa, kde včera skončily. Na konci dne černovláska natřela dalších 5 km (celkem 8), zrzka 6 km (10) a blondýna 4 km (14). Šéf ji utěšuje: „No, to nevadí, ještě pořád máš náskok.” Třetího dne pokračují, a na konci to dopadne takto: Černovláska 6 km (dohromady 14), zrzka 7 km (17) a blondýna jen 1 km (15). Šéf to nechápe a ptá se jí: „Jak to, že první den deset a dnes jenom jeden?” A ona na to: „No, když ta plechovka s barvou je každým dnem dál a dál.“

Ženy s jakou barvou vlasů jsou tedy nejatraktivnější pro muže?

Podle průzkumů jednoznačně blondýnky, kterým dává přednost až 46 % mužů. Za nimi se se značným odstupem umístily černovlásky, po nichž touží 22 % pánů, třetí jsou brunetky se 17 % a 10 % mužů pak dává přednost zrzavým kráskám.

Zajímavost KAFE.cz

Mezi Češkami je údajně nejvíce brunet, a to až 30 %. Po nich s 12 % následují blondýnky, ženy s mahagonovými vlasy jsou zastoupeny 8 % a zrzky s černovláskami mají každé 4 % zastoupení. Zbývající procenta žen prý mají na vlasech nejrůznější melíry.

Mohlo by vás také zajímat: Poznejte muže podle toho, jakou pije kávu nebo Vy a muž: Jaký je milenec podle tvaru zadku

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Test: Jste příliš konzervativní?

Test: Jste příliš konzervativní?

Máte v sobě kousek exhibicionismu a ráda se předvádíte, anebo naopak patříte mezi konzervativní část populace? A nejste konzervativní až příliš? To…

Akční letáky