Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ischgl: Lyžujte a relaxujte v Rakousku

Zdroj:

V nenápadné dřevěnce přímo pod sjezdovkou v rakouském Ischglu, kde právě dojelo poslední „lano“, je hlava na hlavě. I všechny stoly venku na verandě jsou obklopeny hrozny rozjařených lidí podupávajících v přezkáčích do rytmu duc duc muziky.

Většinou se pije pivo. Na šampaňské - celý strop je pokryt maxiláhvemi se slavnými vinětami jako Veuve Clicquot s výrazným vyznačením jmen těch, kteří je tu „bouchli“ - dojde asi později.

Veselo bude dlouho do noci i v desítkách dalších restaurací a barů. Ischgl je znám jako centrum zábavy. U drinku se můžete potkat s „proslulými“ milovníky večírků, například Paris Hiltonovou.

Na koncertech k zahájení i ukončení sezony tu zpívali třeba Elton John a Kylie Minogue.

Užijte si sluníčka

Pánské jízdy, na které se sem prý vyráží především na začátku sezony, i dámské, jež si počkají na březnové sluníčko, si tady všichni náležitě vychutnají.

Užitečné informace

  • Zimní sezona v Ischglu začíná 26. listopadu akcí Top of the Mountain Opening Concert - letos se skupinou Roxette.
  • V menším přidruženém rodinném lyžařském středisku Galtür (1 600 m n. m., 40 km sjezdovek, 74 km běžeckých tras) začíná sezona 3. prosince.
  • Rodinné lyžování si užijete také v dalším připojeném středisku Kappl-See.
  • Více na www.ischgl.com.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Koncert v Paříži - Prolog

Koncert v Paříži - 1. kapitola

Pro nadějnou pianistku Rachel představovalo setkání s Orlandem, majitelem venkovského sídla a bývalým bojovým pilotem Královského letectva, pobídku k…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU