Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hlasujte o nejlepší proměnu a vyhrajte

Hlasujte o nejlepší proměnu a vyhrajte
Hlasujte o nejlepší proměnu a vyhrajte
Zdroj: Thinstock

Také si ráda prohlížíte výsledné efekty proměn na internetu či v časopise? Ráda byste byla jednou z těch, které díky týmu profesionálů tímto způsobem "prokouknou"? Potom čtěte dál...

Nevadí, pokud jste proměny s Avonem nesledovala celý rok. Úplně stačí, když jim budete věnovat pozornost teď a vyberete na www.promeny.vlasta.cz tu, která se vám nejvíc líbí. Jí pak můžete jednoduše dát svůj hlas a tak se zapojit do soutěže.


Pro každou proměnu sice můžete hlasovat pouze jednou, ale klidně každý den. Z deseti nejaktivnějších hlasujících pak redakce vybere tu z vás, kterou vizážisté a stylisté také změní v oslnivou krásku. Šance je veliká!

Pokud náhodou nevyhrajete proměnu, není důvod zoufat si. Další atraktivní výhrou je jeden ze čtyř luxusních kosmetických balíčků LUXE od Avonu v hodnotě 1 176 Kč, který obsahuje: 

  • Hedvábný tekutý make-up
  • Paletu očních stínů
  • Řasenku
  • Rtěnku

Na tuto báječnou kosmetiku se mohou těšit ti z vás, kteří hlasovali pro vítěznou proměnu (tedy pro tu, která ve finále získá největší počet hlasů od čtenářů) jako 50. v pořadí, 100. v pořadí, 150. v pořadí a 200. v pořadí.

Soutěž trvá od 1. do 28. února. Po celou tuto dobu můžete pilně hlasovat a v březnu vám na webu www.vlasta.cz představíme vítěze!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Na sjezdovku i do hamamu

Mezi TOP lyžařská střediska v ČR patří i „neprofláklý“, moderní ski areál Dolní Morava pod vrcholem Králického Sněžníku.

Akční letáky