Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

FOTOGALERIE: Zasmějte se humoru, který je tak trochu na hraně...

FOTOGALERIE: Zasmějte se humoru, který je tak trochu na hraně...
FOTOGALERIE: Zasmějte se humoru, který je tak trochu na hraně...
Zdroj: Pinterest.com
Prohlédněte si všechny fotografie (30)

Začátek pracovního týdne, konec dovolené, dlouhá zima, druhá antibiotika za sebou, stres v práci, hádka s přítelem… To vše dokáže bezpečně zkazit náladu. Proto jsme se rozhodli vytvořit tuto galerii plnou vtipů a doufáme, že se nám podaří vám zpříjemnit náladu a vykouzlit úsměv na tváři.

Vtip, anekdota, popřípadě fór, je krátké vyprávění, jehož účelem je pobavit příjemce (posluchače či čtenáře). Obvykle je založen na dvojznačnosti, absurditě nebo paradoxu, je stručný a směřuje k výrazné a úderné pointě. Vtipy se šíří zejména ústním podáním, výstupy komiků, časopisy a knižními sbírkami. V poslední době je významné šíření pomocí internetu.

Naším nejznámějším humorným kreslířem je Petr Urban. Pochází ze severočeské Smržovky. Saně byly první sport, který začal vnímat a stejně jako jeho pradědeček a otec v něm dosáhl mnoha úspěchů. Reprezentoval Československo na zimních olympijských hrách v roce 1992 v Albertville. Od roku 1991 profesionálně kreslí. Kreslený vtip mu poprvé uveřejnili v časopise Dikobraz 20. února 1985.

Nestačí vám vtipy z naší galerie? Tak si pusťte toto video!


Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky