Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Fejeton: Zrádné horoskopy lásky

Zdroj: Profimedia.cz

„Dovedete si představit to překvapení, když jsem se zhruba po dvacetiletém celkem normálním spokojeném soužití dočetla, že se k sobě vůbec s manželem nehodíme?“ Začíná svůj dnešní fejeton paní Marie…

Ono to doslova bylo napsáno tak: Ačkoliv Blíženci svého partnera ve znamení Štíra obdivují a on jej dokáže okouzlit svou sílou a šarmem, vždy se znovu zklamou. Blíženec doufá, že ve svém partnerovi najde oporu a Štír toho nestoudně využívá, nedokáže být věrný a nelze se na něho spolehnout. Pokud uzavřou manželství, bude Blíženec nespokojený a nešťastný.

Že jsem Blíženec, to jsem věděla už dávno, ale teprve teď mi bylo umožněno poznání, že jsem nešťastná a nespokojená. Fakt to se mnou zamávalo. Začala jsem, zatím v duchu, pečlivě plánovat manželskou nevěru.

Podle knih mohu nadějný svazek navázat jedině s mužem ve znamení Vodnáře.

Změnila jsem účes, barvu očních stínů a přestala štrykovat manželovi vestu. Ve volných chvílích jsem si nacvičovala svůdné pohyby. Obden jsem si dělala pleťovou masku, ve které se mě bál i náš pes. Podle příruček mě měla omladit. Zatím se tak nestalo.

Nevzdávám to, přidala jsem aromaterapii a akupunkturu. Nacvičuji si dívčí smích. Pokračuji s radostným optimismem ve vyhledávání chytrých knížek, ve kterých se docela určitě s naprostou přesností dočtu vše o svém novém životě. Dosavadní prvotní neúspěchy mě neodradí. Při žehlení stoupám v pravidelném intervalu špička - pata, údajně to zeštíhluje boky. Aby ten nový Vodnář měl jistotu, že si dobře vybral. Mně.
Nějak mě ta přeměna unavuje, musím spočinout, třeba si i něco přečtu. Půjčím si časopis od syna... aha, tady to je....

Panenko skákavá, co to čtu? V tomhle přihlouplém časopise se nejvíce hodím k muži ve znamení Raka, vlastně ne, Panny. Naše harmonické soužití nezkalí ani občasná manželova nevěra, co to píší za nesmysly, moje něha a smysl pro pořádek prý všechno urovnají. Jo to by se mu hodilo, to jo. Ti mužští jsou jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet.

Asi jsem zadřímla, fuj, to byl sen! Byla jsem pronásledována Kozorohem, ten, sedíc na Býku utíkal před Rybami. Ztratila jsem v tom snu přehled, ke kterému znamení jsem vlastně nejvíce příslušná a rozhodla jsem se, že už po tom nebudu pátrat. Beru do rukou jehlice a pokračuji v pletení vesty.

Pro Štíra.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky