Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dovolená v pohybu s Vital Clubem Davida Hufa

Zdroj:

Letní dovolenou u moře už nemusíte strávit poleháváním na pláži, kdy jediný pohyb představuje mazání se opalovacím krémem, popř. občasný výlet za památkami. Hitem letošního léta budou dovolené, na kterých odpočíváte aktivně.

Díky programu Vital Club, který svým klientům zdarma nabízí Neckermann Cestovní kancelář, si můžete u moře několikrát denně dopřát sportovní aktivity pod vedením skutečných fitness odborníků vyškolených populárním cvičitelem a bývalým mistrem světa v aerobiku Davidem Hufem.

„Aktivity jsme vybrali tak, aby oslovily nejen ženy, ale i muže a děti. Oproti loňské sezóně jsme upustili od aerobicu a přidali více aktivit orientovaných na celou rodinu. Všechny jsou jednoduše zvládnutelné i pro nesportovce a jsou sestaveny s důrazem na prvek zábavy a zážitku,“ popisuje David Huf.

V nabídce programu tak najdete hodiny jógy, pilates, zumby, ale i nordic walking (chůze se speciálními hůlkami) a plážové hry a hry ve vodě.

Cvičební pomůcky zdarma

Hodiny jsou vedeny česky hovořícím a profesionálně proškoleným instruktorem, který klientům poskytne také rady, jak se cvičením pokračovat i po návratu z dovolené.

„Účast na doprovodném programu Vital je samozřejmě dobrovolná, můžete si vybrat jednu nebo klidně všechny nabízené aktivity,“ vysvětluje Tatiana Poláková z Neckermann CK. Všechny cvičební pomůcky, vybavení a podložky budou zdarma k dispozici, je třeba mít jen vhodné sportovní oblečení a obuv.

Vital Club je v nabídce ve čtyřech evropských přímořských destinacích. Všechny oblasti mají ideální klima pro Vital aktivity a patří mezi nejoblíbenější destinace klientů.

„Vital Club nabízíme ve čtyřhvězdičkových hotelech, jako v hotelu Ganita Holiday Club v letovisku Karaburun na Turecké Riviéře, Cactus Beach na řeckém ostrově Kréta, SENTIDO Mitsis Norida Beach na řeckém ostrově Kos a Burgas Beach na Slunečním pobřeží v Bulharsku,“ vypočítává Tatiana Poláková.

Podle Davida Hufa je dovolená nejvhodnější doba pro to, aby se člověk mohl věnovat těm aktivitám, které nestíhá v průběhu všedních dnů, a mezi takové aktivity patří také pravidelné cvičení a sport.

„Vital program nabízí klientům možnost vyzkoušet si zdarma v příjemném prostředí a pod dohledem odborníků všechny zdraví prospěšné aktivity, kterým by se mohli po návratu domů pravidelně věnovat a udržovat se fit. Blahodárné relaxační účinky dovolené se tak mohou protáhnout na celý rok,“ vysvětluje David Huf.

Více než 22 miliónů klientů

Neckermann Cestovní kancelář v rámci koncernu Thomas Cook Thomas Cook Group plc je druhým největším turistickým koncernem v Evropě. V roce 2010 zajistila celosvětově skupina Thomas Cook dovolenou pro více než 22 miliónů klientů. Thomas Cook působí pod obchodní značkou Neckermann v Německu, Rakousku, Belgii, Holandsku, Francii, Polsku a Maďarsku.

Neckermann Cestovní kancelář v České republice Neckermann Cestovní kancelář, která patří do skupiny Thomas Cook, působí na českém trhu od roku 2007 a krátké době se zde zařadila mezi důležité zprostředkovatele služeb cestovního ruchu.

Více na www.ckneckermann.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Co všechno se v Česku krade?

Už jsme si zvykli, že mizejí poklopy od kanálů, okapové roury i zabezpečovací zařízení železnice. Když ale v listopadu kdosi ukradl bronzovou sochu…

Akční letáky