Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Do práce na kole šlapou všichni. Přidáte se?

Do práce na kole šlapou všichni. Přidáte se?
Do práce na kole šlapou všichni. Přidáte se?
Zdroj:

Vyměnit auto za kolo a sednout za řidítka, pro to se v květnu rozhodnou tisíce zaměstnanců po celé republice. Do práce na kole se bude jezdit celkem v jedenácti městech. Připojit se může každý, stačí sestavit dvou až pětičlenný tým.

Dobrá nálada po ránu, energie do další práce, radost z pohybu. Že vám to spíš chybí? Přihlaste se do soutěže Do práce na kole na www.dopracenakole.net a můžete zažít tyto pocity každý den. Kromě toho, že uděláte něco pro svoji fyzičku, můžete vyhrát hodnotné ceny.

Dneska už šlapou všichni, podívejte se: 

Soutěží se v kategorii týmů a jednotlivců, u kterých se hodnotí pravidelnost jízd a překonaná vzdálenost. Také firmy mohou soutěžit, a to o titul “Cyklozaměstnavatel roku”. Získá ho ta firma, která má nejpříznivější podmínky pro dojíždění na kole. Zpestřením je kreativní kategorie, kam posílají účastníci kampaně nápaditě ztvárněné postřehy z cest na kole, například prostřednictvím videí, fotek nebo textu.
Do letošního ročníku soutěže se hlásí tisíce lidí.

  • “Minulý rok jezdilo ve čtyřech městech přes 2 500 zaměstnanců z 510 firem a institucí, což je velký úspěch. Vzhledem k tomu, že se počet zapojených měst téměř ztrojnásobil, očekáváme letos o dost vyšší číslo,” říká Iva Nevečeřalová, manažerka kampaně ze sdružení Auto*Mat.

Smyslem soutěže Do práce na kole je ukázat lidem, že cesta do zaměstnání nemusí znamenat čekání v kolonách nebo mačkání se v přeplněné tramvaji.

  • “Díky jízdě na kole si ráno můžete provětrat hlavu a přijet do práce plní energie. Získáte nové zážitky, témata k hovoru a pocit, že svým malým dílem přispíváte ke zlepšování životního prostředí ve vašem městě,” dodává Iva Nevečeřalová.

Více o soutěži se dozvíte na www.dopracenakole.net
 

Zdroj:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Test: Co víte o Titaniku?

Test: Co víte o Titaniku?

Dnes je to přesně 101 let, kdy se potopil Titanic. Loď, o které se zpupně říkalo, že je nepotopitelná. Otestujte si, jaké jsou vaše znalosti o této…

Akční letáky