Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Chefparade: Valentýnské menu nebo Raw dezerty

Chefparade: Valentýnské menu nebo Raw dezerty
Chefparade: Valentýnské menu nebo Raw dezerty
Zdroj: archiv

Chcete se seznámit nebo se pobavit se svým protějškem? Pak pro vás v Chefparade připravili v únoru oblíbené Valentýnské vaření pro zadané i nezadané, přípravu raw specialit, které jsou v současnosti naprostým hitem, či už téměř klasiku v podobě sushi!

Zdroj: archiv Baví vás vaření? Chtěli byste oslnit protějšek a umět uvařit bezchybně první večeři? Pak nezbývá, než se přihlásit na speciální kurz vaření, kde se pod dohledem odborníka naučíte uvařit skvělou večeři na první rande! Na té si samozřejmě hromadně pochutnáte a zhodnotíte vaše kuchařské umění! Takže každý, kdo si chce okořenit život, je vítán na této premiérové kuchařské akci!

A samozřejmě na vás čekají i další novinky - na zdravé téma je to kurz podle Metabolic Balance nebo kurz Raw dezerty s Janou Černou.

Je tu i stará dobrá klasika - sushi, evropská kuchyně či kurz pro děti, odkud si nyní odnesou i dárek v podobě dětské hry od ententyky.cz!

Tak neváhejte a přihlaste se!

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Týden plný lásky v Aquapalace Praha

Týden plný lásky v Aquapalace Praha

Svátek zamilovaných se blíží a vy stále přemýšlíte, jak oslavit tento výjimečný den se svým partnerem, aby vám zůstaly krásné vzpomínky na celý rok?…

Akční letáky