Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Česko křížem krážem: Malé lázně akorát pro dva (1.díl)

Ještě než předvánoční shon vypukne naplno, užijte si s partnerem rozmazlovací víkend v některých malých, méně frekventovaných lázních. Vybrali jsme pro vás osvědčené tipy, kde nabrat energii, krásu i novou jiskru do vztahu.

Pivní lázně Dolní Bousov

Proč tam jet: Přesvědčte svého miláčka, že pivo se nemusí jen pít. Pivní lázně jsou hit posledních dvou let – vyzkoušet si je můžete na více místech v České republice – například také v Harrachově. Novinky (zvlášť ty, které vám mohou pomoct po estetické i zdravotní stránce) by se vyzkoušet měly. Ostatně... Pokud už máte nějaké poznatky, podělte se o ně s ostatními v diskusi k článku.
Na co se můžete těšit: Na koupel s příměsí pivních kvasnic, které by se daly klidně označit za zázrak. Taková koupel podporuje regenerační schopnost kůže, celkově zklidní kožní problémy a uklidní pošramocené nervy. Pivní lázeň je vhodná při léčbě lupénky, celulitity a akné. Dopřát si ji můžete ve dvou ve speciální vaně. Kromě toho si určitě vyberete i z další nabídky wellness procedur.
Tip na výlet: Vzhledem k tomu, že se ocitnete v oblasti Českého ráje, máte k dispozici nepřeberné množství tipů na výlet. V nedaleké Sobotce je zámek Humprecht, nebo si dopřejte procházku podzimní přírodou údolím Plakánek, které najdete pod hradem Kost.

Kde zjistíte víc: www.relaxbousov.cz

 

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky