Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

ČECH POSTOUPIL V BRITSKÉM X FACTORU. Je skvělý nebo spíše adept na HVĚZDNOU PĚCHOTU?

Martin Beck, X Factor
Martin Beck, X Factor
Zdroj: www.youtube.com

Co vedlo porotu k tomu, že rozhodla o postupu českého rodáka Martina Becka do dalšího kola v prestižní soutěži britské verze X Factor, nikdo neví. V každém případě je prvním Čechem, kterému se něco podobného podařilo!

 
 
Martin Beck žije ve Velké Británii už pět let a živí se jako provozní u McDonalda a fitnes trenér. Před porotu  předstoupil s vlastní písní Friday Night. Počáteční reakce na jeho vystoupení byly víc než rozpačité. Postupně se mu však nejen členy poroty, ale i moderátory a všechny přihlížející v sále podařilo strhnout neuvěřitelným způsobem. Zpěvačka Nicole  Scherzinger dokonce vylezla na stůl a rozvlnila se v rytmu jeho chytlavého songu. 
 
Zda byla porota z Matrinova výkonu opravdu nadšená, nebo se jednalo o recesi, a Martin Beck postoupil jako adept na členství v Hvězdné pěchotě, posuďte sami! Co si o vystoupení odvážného Čecha myslíte vy?
 
 

 

Zdroj: www.youtube.com  Zajímá Vás, jak vypadají hlavní postavy z kultovního seriálu Beverly Hills 90210 po šestnácti letech od natáčení? Fotky najdete v naší galerii.

 

 

 

 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU