Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bůh stvořil jídlo, ďábel koření

Zdroj:

Vydejte se s BonyBony.cz na Gurmánskou cestu kolem světa. Ochutnejte kulinářské lahůdky cizích zemí, poznejte národní speciality a navštivte tak pomyslně během jednoho léta celý svět.

BonyBony.cz Vás vezmou do 16 zemí - na 4 kontinenty, kde si budete moct smlsnout nabídky 16-ti špičkových restaurací se slevou až 54 %!

Chorvatský Mlýn Vám přináší čerstvé ryby a plody moře ve skvělých úpravách.

Pokud se řekne Jižní Amerika, mělo by se vám vybavit chilli. Tyto papričky vděčí za svou pálivou chuť látce kapsaicin, která se dobře rozpouští v tucích. Pokud se chcete rychle zbavit pálení v ústech, zapijte sousto mlékem. A pokud mléko není k pokrmu to pravé ořechové, pomůže i sklenka silné kořalky. Jižní Amerika je nejvíce známa svým skvělým hovězím a jeho přípravou.

V restaurantu Kobe ochutnejte specialitu podniku Mix Grill - kousky šťavnatého hovězího z plemen pocházejích z Jižní Ameriky ale i z japonského druhu Wenge.

Tak se pěkně usaďte ke stolu, protože naše Gurmánská cesta kolem světa s BonyBony právě začíná! Více se dozvíte na kuchyne.bonybony.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


1. kapitola: Jsi dnes v noci osamělá?

Přinášíme vám oddechovou detektivku na pokračování, s níž se budete setkávat po celé léto. Není vyloučeno, že se u dalších kapitol objeví i něco z…

Akční letáky