Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bobová dráha Prosek – zábava pro všechny je tady pro vás již 6 let

Zdroj: Bobová dráha Prosek

Bobová dráha na Proseku s celoročním provozem nabízí vzrušující zábavu pro každého. Pro vyznavače adrenalinu je od dubna navíc opět otevřena lanová skluzavka s lanovými překážkami, dispozici je horolezecká stěna, dětský koutek i restaurace se zahradou a terasou.

Lanová skluzavka je v provozu vždy o víkendech a svátcích. Svézt se můžete 180 metrů v horolezeckém sedáku s převýšením 45 metrů. Na konci dráhy vás pak čekají lanové překážky sedm metrů nad zemí.

Méně odvážným je určena téměř 1 km dlouhá bobová dráha, která nabízí 720 stupňové zatáčky, osmičku, „hup“ a další vychytávky. Zkuste se v nerezové dráze řítit rychlostí až 62 km/h nebo se pouze plížit „vyhlídkovým" tempem. Regulaci rychlosti vám umožní brzdová páka, takže zvolené tempo je pouze na vás. Pokud ze samé euforie páku pustíte, vozík automaticky zpomalí. Profil trati nabízí mimo jiné 720 stupňové zatáčky, osmičku, „hup“ a další vychytávky. Dráha je naprosto bezpečná a bez doprovodu rodičů na ni mohou jezdit děti od 8 let. Mladší bobisté se mohou svézt spolu s rodiči na jednom bobu.

Bobová dráha Prosek

Zatímco starší děti dovádí na bobové dráze, horolezecké stěně nebo v dětském koutku, rodiče s batolaty, pro které je navíc k dispozici plně vybavená přebalovací místnost, si mohou zpříjemnit volný čas v místní restauraci se zimní zahradou a terasou. Ta nabízí jedinečný výhled na panorama Prahy, okolní les, vinici a samozřejmě i bobovou dráhu, která je pro večerní jízdy osvětlena. V nabídce restaurace najdete pizzy a široký sortiment lákavých pochoutek z grilu.

Akce - dětský den na Bobové dráze aneb vyhraj jízdu

Bobová dráha Prosek - dětský denNevíte kam vyrazit s dětmi na dětský den? Na sobotu 30. května jsme pro Vaše ratolesti rozšířili nabídku vyžití pro děti. Kromě našeho dětského hřiště, bude připraven skákací hrad, hry zručnosti, hlavolamy a další. Pro úspěšné i neúspěšné jsou připraveny drobné dárky, sladkosti a volné jízdy na bobovce. Vyhrává každý! Od 11 do 15 hodin bude pro rodiče, zejména maminky, připravena výuka přípravy kávy. Budete si moct vyzkoušet správnou přípravu oblíbeného latte a cappuccina. To vše pod dohledem odborníka. Kávu Illy, kterou si sami připravíte, máte od nás ZDARMA!

Areál bobové dráhy je otevřen denně od 10 do 22 hodin, aktuální informace na tel.  284 840 520 nebo www.bobovadraha.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky