Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Babovřesky 2: Pokračování úspěšné komedie je tady

Babovřesky 2: Pokračování úspěšné komedie je tady
Babovřesky 2: Pokračování úspěšné komedie je tady
Zdroj: Dostupné zdroje k filmu
Prohlédněte si všechny fotografie (7)

V pořadí již druhé Babovřesky režiséra Zdeňka Trošky míří do našich kin. Premiéra proběhne 20. února a je více než pravděpodobné, že rozverný letní příběh se bude opět těšit obrovské divácké přízni. Máme pro vás informace, fotky i ukázku k filmu.

Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu jejím obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou.

Příběh začíná tam, kde první díl skončil. Drbna Horáčková vybíhá z domu naproti mladým hokejistům, kteří přijeli navštívit svého dobrého kamaráda a spoluhráče na nedalekou chalupu, aby tu aspoň pár dní trénovali i odpočívali. Horáčkovou okamžitě napadne pozvat svou vnučku, šikovně ji narafičit sportovcům do cesty – třeba se jí nějaký všimne a holka udělá terno. Nevydrží a pochlubí se svým nápadem ostatním babkám.
Zápletka se dále točí okolo pomsty Horáčkové starostovi Stehlíkovi, kvůli kterému musela opustit místo tajemnice na místním úřadě... do vesnice přichází kontrolor z ministerstva a netuší, co tu na něj čeká, co všechno bude muset řešit a právě díky tomu se odehrává spousta humorných situací…
A nad tím vší bdí mladý farář s trochu netradičním a dvojsmyslným jménem…

Věděli jste že: 1. díl této letní komedie s názvem Vejška - Komedie Gympl pokračuje nebo Něžné vlny

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky