Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Američanka vydělává obřími prsy tisíc dolarů denně. Neuvěříte čím se živí!

Kristy Loveová
Kristy Loveová
Zdroj: www.profimedia.cz, www.facebook.com
Prohlédněte si všechny fotografie (15)

Američanka Kristy Loveová od puberty trpěla komplexy ze svých obrovských ňader. Vystudovala masérskou školu, ale kvůli svému hendikepu nemohla v oboru sehnat práci. Situaci vyřešila svérázně. Nevýhodu proměnila ve výhodu!

Po té, co jsem dokončila školu, mě nikdo nechtěl zaměstnat. Nevěřili, že budu s tak velkými ňadry moci dobře dělat svou práci a že vydržím celý den stát na nohou. Rozhodla jsem se, že si zařídím vlastní masážní salón. Jednou se mě klient zeptal, zda bych při masážích mohla více používat svá prsa. Zprvu mě to urazilo a odmítla jsem. Pak jsem si ale řekla, že na tom není nic špatného! Do místních novin jsem si podala inzerát na „prsní masáže“ a od té doby se mi začali klienti jen hrnout. Dnes vydělávám kolem tisíce dolarů denně a jsem velmi spokojená,“ prozradila úspěšná podnikatelka v rozhovoru pro britský list Daily Mirror.
 
Jak masáž v salónu Kristy Loveové probíhá, se můžete podívat v naší galerii… 
 
 
 
Zdroj: www.profimedia.cz, www.facebook.com
 
 
 
 
 
 
 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Baronka Jana Hildprandtová-Germenisová

Klenoty baronky z Blatné

Vlastní unikátní vodní zámek, ale voda k němu nepatří. Nejraději má půvabný zámecký park, který je široko daleko mimořádnou přírodní atrakcí. Avšak…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU