Absurdity Země vycházejícího slunce Aneb 12 televizních her, kterými se baví Japonci

12 šílených her, kterými se baví Japonci. To byste fakt nevymysleli!
Více fotografií k článku:
25 fotografií

Co na to říct? Japonci jsou zkrátka někde jinde než zbytek světa. Jinak pracují, jinak bydlí, jinak se oblékají, jinak jedí a jinak se také baví. Nad tím, jaké běží v japonských televizích soutěže, skutečně zůstává rozum stát!

Japonci jsou schopni kvůli svému zaměstnavateli vypustit duši. Zvláště bezdětní tráví v práci většinu dne a někteří dokonce v zaměstnání přespávají, neb se jim nevyplatí se na pár hodin přesouvat domů. Japonci jsou minimalisté, a to platí i o bydlení, jejích příbytky jsou extrémně malé, nezřídka se stane, že jedinec má k dispozici pouze několik metrů čtverečních. Japonci mají také specifický módní vkus, mladá generace je pověstná svým unikátním stylem oblékání, starší je zase v oblékání extrémně upjatá. Co se stravování Japonců týče, tak to je sama pro sebe. Nejen, že jsou schopni i rýži jíst hůlkami, ale také skladba jejich stravy je zcela odlišná od například středoevropské.

A konečně se dostáváme k zábavě. Japonci se zkrátka baví soutěžemi a show, nad kterými zůstává rozum stát, a dokonce se může stát.V galerii najdete důkaz, že tomu tak opravdu je! Ale pozor, prohlížejte jen na vlastní nebezpečí!

Zde najdete ukázku z jedné z TV Show. Tohle vám taky hlava nepobere.

 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek