Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Absurdity Země vycházejícího slunce Aneb 12 televizních her, kterými se baví Japonci

12 šílených her, kterými se baví Japonci. To byste fakt nevymysleli!
12 šílených her, kterými se baví Japonci. To byste fakt nevymysleli!
Zdroj: YouTube.com
Prohlédněte si všechny fotografie (25)

Co na to říct? Japonci jsou zkrátka někde jinde než zbytek světa. Jinak pracují, jinak bydlí, jinak se oblékají, jinak jedí a jinak se také baví. Nad tím, jaké běží v japonských televizích soutěže, skutečně zůstává rozum stát!

Japonci jsou schopni kvůli svému zaměstnavateli vypustit duši. Zvláště bezdětní tráví v práci většinu dne a někteří dokonce v zaměstnání přespávají, neb se jim nevyplatí se na pár hodin přesouvat domů. Japonci jsou minimalisté, a to platí i o bydlení, jejích příbytky jsou extrémně malé, nezřídka se stane, že jedinec má k dispozici pouze několik metrů čtverečních. Japonci mají také specifický módní vkus, mladá generace je pověstná svým unikátním stylem oblékání, starší je zase v oblékání extrémně upjatá. Co se stravování Japonců týče, tak to je sama pro sebe. Nejen, že jsou schopni i rýži jíst hůlkami, ale také skladba jejich stravy je zcela odlišná od například středoevropské.

A konečně se dostáváme k zábavě. Japonci se zkrátka baví soutěžemi a show, nad kterými zůstává rozum stát, a dokonce se může stát.V galerii najdete důkaz, že tomu tak opravdu je! Ale pozor, prohlížejte jen na vlastní nebezpečí!

Zde najdete ukázku z jedné z TV Show. Tohle vám taky hlava nepobere.

 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky