Záhadná stará dáma

V den, kdy došlo k atentátu na amerického prezidenta Johna F. Kennedyho, byla natočena záhadná žena. Objevila se také na mnoha fotografiích, na kterých stojí a vypadá to, jakoby celou tragédii fotografovala zatím, co jiní běží do bezpečí. FBI po identitě záhadné ženy samozřejmě pátrala, ale nikdy se nepodařilo odhalit, o koho šlo.

Mořská obluda

V roce 1964 pár plavící se po moři spatřil cosi neskutečného! Šlo o odhadem 25 metrů dlouhé monstrum tvarem připomínající hada. Manželé pořídili několik fotografií, než monstrum zmizelo zase v hlubině. Na rozloučenou prý ještě otevřelo svou obrovskou tlamu.

Astronaut, nebo mimozemšťan?

V roce 1964 se podařilo jednomu Američanovi vyfotografovat záhadnou postavu stojící za jeho dcerou. Autor fotografie přísahala, že při jejím pořizování za dcerou nikdo nestál... Jeho slova potvrdil také přivolaný expert, který potvrdil pravost fotografie, tedy, že s ní nebylo nijak nekale zacházeno.

Duchové z vody

V roce 1924 zemřeli nešťastnou náhodou dva námořníci. Jejich těla byla, jak je u námořníků zvykem, pohřbena do moře. V následujících dnes si posádka lodě všimla dvou tváří, které se objevovaly ve vlnách za lodí. Kapitán lodi pořídil fotografii, na které jsou ony dva obličeje snadno rozpoznatelné.

Neznámý černý satelit

V roce 1960 byl na oběžné dráze Země spatřen neznámý černý objekt. Podle odborníků neměl v tuto dobu na dráze žádný takový satelit, co dělat. Navíc jeho tvary neodpovídají ničemu, co by byl člověk schopen vytvořit. Od té doby byl tento černý satelit pozorován ještě několikrát než nadobro zmizel.

Visící tělo

Existuje jen velmi málo informací o této záhadě. Nicméně se ví, že tuto záhadnou fotografii pořídila rodina Copperových po té, co se nastěhovala do nového domu. Na snímku je jasně patrné tělo visící hlavou dolů a toto tělo samozřejmě během fotografování vedle rodiny neviselo. Aspoň tedy nikdo z rodiny si ničeho nevšiml.

Pyramida na Měsíci

Tato fotografie vznikla během cesty Apolla 17 na Měsíc. Odborníci se nejdříve domnívali, že jde pouze o přesvícený nepoužitelný snímek. Ovšem, když snímek upravili, zjistili, že jsou na něm objekt ve tvaru pyramidy.

Tvář na fotografii

Tato fotografie byla pořízena v roce 1919 na pohřbu člena vojenské jednotky Freddyho Jacksona. V horní části snímku je patrné, jak mezi dvěma muži vykukuje další tvář. Svědci poznali, že jde o Freddyho...

Světla z Hessdalenu

Nad oblastí Hessdalen v Norsku lze již několik desítek let pozorovat zajímavý jev. Na obloze se objevují světla, která se pohybují, létají sem tam. Vědci ale mají pro tento jev vysvětlení: V zemské atmosféře, za určitých podmínek, dosud neprozkoumaných, mohou existovat shluky plazmy - plazmoidy - oblasti ionizovaného rozředěného plynu o rozměru až několik desítek metrů, které mají neuvěřitelně vysoký elektrický náboj, jež je srovnatelný s bleskem. Plazmoidy silně mění v určitém prostoru kolem sebe elektromagnetické pole. To způsobí selhání elektrických spotřebičů, jako zapalování aut v době přeletů UFO nebo popálenin svědků, nebo elektrizování kovových předmětů. Tudíž je možné, že ony plazmoidy stojí za většinou domnělých pozorování UFO, nebo také ne...

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Mohlo by vás také zajímat: Zapomenuté fotografie MARILYN MONROE z doby, když jí bylo 20 let. Vážně byla tak krásná?