Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zapojte se do soutěže o tři reproduktory Reproduktory 2.0 YENKEE (YSP 2025)

Zdroj: VLTAVA LABE MEDIA

Zapojte se s kafe.cz do soutěže a užijte si konec léta v rytmu hudby

Léto se pomalu, ale jistě blíží svému konci, a proto je nejvyšší čas si užít zbylé teplé večery v co nejlepším rozmaru. Ať už plánujete poklidný rodinný večer nebo oslavu s partou přátel, tak neopomeňte hudbu. Ta totiž dělá atmosféru a je klíčem k úspěchu pro pořádně užitý večer. Vhodnou aparaturu pro tyto události nabízí značka YENKEE.

Bezdrátové reproduktory jsou oblíbenou variantou pro přehrávání hudby. Není potřeba žádných kabelů a v kombinaci s vysokou výdrží baterie jsou vhodné právě pro použití na chalupách a zahradních oslavách. Jeden takový nabízí i značka elektroniky YENKEE. Reproduktor YENKEE TIMBRE (YSP 3050BN, YSP 3050GY) se hodí každému, kdo si chce naplno vychutnat hudbu v celém zvukovém spektru od vysokých tónů až po pořádné basy. Postará se o to stereofonní zvuk s dvěma reproduktory, rozšířený o duální pasivní zářiče. Díky funkci Bluetooth je plně kompatibilní s telefony, tablety a jinými elektronickými přístroji. Přehrávaní oblíbených písniček nebo filmů dostane úplně jiný rozměr. Reproduktor TIMBRE nejenže skvěle vypadá, ale také dlouho vydrží. Jedno nabití zajistí až 8 hodin přehrávání.

Zdroj: YSP 2025

Sázka na jistotu

Reproduktory 2.0 YENKEE (YSP 2025)
Na pohled sice malé, ale o to výkonnější reproduktory jsou určitě to, co vám doma chybělo. Dají se připojit ke všem elektronickým zařízením za pomoci AUX vstupu nebo bezdrátově díky nejnovější verzi Bluetooth 5.0. Můžete si na nich přehrát hudbu i z microSD karty nebo USB flash disku. Díky svému stylovému designu skvěle padnou do vašeho bytu nebo na jakoukoli pracovní plochu. A navíc se dají ovládat pěkně v pohodlí přiloženým dálkovým ovladačem.

Se světelnými efekty

Reproduktory 2.1 50 W YENKEE (YSP 2105)
Reproduktorový systém nabízející výkon 50 W, a navíc kvalitní subwoofer vyrobený z dřevovláknité desky ke snížení rezonance. S těmito výhodami je spojen právě set reproduktorů YSP 2105. Mimo to má na svém těle ozdobné RGB LED podsvícení pro parádní efekt. Reproduktory se dají připojit kabelem či bezdrátově na jakékoli elektronické zařízení, které máte k dispozici. Hudbu a filmy ale můžete poslouchat i z SD karty nebo USB flash disku. A až vás to přestane bavit, nalaďte si rádio a uložte vaše oblíbené FM stanice přímo do paměti reproduktoru.

Stačí odpovědět na otázku:

Jak dlouho hraje na jedno nabití Reproduktor Yenkee MINI BLUETOOTH SOUNDBAR TIMBRE

A) až 30 minut
B) až 1 hodinu
C) až 8 hodin

Odpovědi zasílejte od 10. srpna do 16. srpna na e-mailovou adresu soutez@denik.cz
Vyhrává 50., 100., 159. správná odpověď.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Začíná doba letních úrazů

Každoročně zraněných při sportu či jiné letní činnosti přibývá. Ať už jde o pády z kola, úrazy na kolečkových bruslích, skluzavce v bazénu nebo na…

Akční letáky