Díky tomu se dají umístit na libovolné okno a vytvoří spolehlivé zastínění nejenom během horkých slunečních dní. Co dalšího ještě mluví v jejich prospěch?

Dokonalá funkčnost a montáž na míru

Rolety den a noc jsou v prvé řadě dokonale funkční. Jelikož jejich montáž je zcela na míru, můžete si sami navolit výšku mezery, skrze které bude světlo proudit do interiéru. Intenzitu světla v interiéru si navolíte barvou rolet. Čím světlejší látku si zvolíte, tím světlejší pokoj budete mít a naopak. Hlavní výhoda rolet den a noc tedy jasně spočívá v tom, že si jejich instalaci a rozsah zastínění můžete přizpůsobit svým preferencím.

Částečné či úplné zastínění oken? Vyberte si

Další výhoda rolet den a noc spočívá v tom, že je můžete využít jak k částečnému zastínění okna, tak i k úplnému. Navíc se s roletami snadno manipuluje a k jejich ovládaní se používá podobný řetízek jakým disponují vertikální žaluzie. Jednoduchým posouváním tak regulujete pohyb rolet po okně, a tím přímo ovlivňujete, kolik světla vám proudí do místnosti. Tento jednoduchý mechanismus lze nainstalovat na rám okna, do stropu či na zeď a tím pádem nijak nenarušuje vzhled žaluzií.

Elegantní interiér si žádá elegantní žaluzie

Interiéroví designéři se shodnou na tom, že i vhodně zvolené žaluzie dokážou interiér zcela pozměnit. Do moderně zařízené domácnosti se totiž nehodí klasické žaluzie, nýbrž žaluzie den a noc. Díky nim budou i obyčejná okna vypadat elegantně. Díky velké nabídce barevných provedení můžete svá okna zahalit do libovolného barevného odstínu.

S moderními žaluziemi bude úklid snadný a rychlý

Mytí oken není činností, kterou by si většina z nás užívala. Jejich čištění je o to složitější, když jsou na nich umístěné žaluzie, které se špatně zbavují prachu. Díky žaluziím den a noc se ale i jinak neoblíbený úklid oken a žaluzií může stát příjemnou, ale hlavně snadnou záležitostí. Výhoda moderních látkových žaluzií spočívá v tom, že se samy čistí při každodenním používání. Prachové částečky se na nich totiž nedrží a volně padají na okenní parapet. Stačí tedy pravidelně stírat parapet a užívat si čistých žaluzií. Tuto jejich vlastnost ocení zejména alergici.

Snadná výměna v případě poškození

Když se vám porouchají klasické horizontální žaluzie, musíte je celé vyměnit. V případě poškozených žaluzií den a noc ale postačí vyměnit pouze daný porouchaný dílek. Zkušený montér si s touto výměnou poradí během několika minut. Jste-li zruční, můžete se do dané výměny pustit i sami, ale pokud k ní dojde do dvou let od nákupu, vztahuje se na žaluzie ještě záruční doba.

Usnadněte si život, zkvalitněte si spánek a zmodernizujte si interiér s pomocí látkových žaluzií. Jsou elegantní, moderní a plně funkční. Jakmile je jednou vyzkoušíte, nebudete chtít zatemňovat již ničím jiným. Poskytnou vám totiž dokonalé soukromí i během dne. Podle barvy látky si navíc můžete sami navolit jak světlý či tmavý pokoj chcete.