Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jaro začíná v Globusu!

Zdroj: Globus

Jaro převzalo vládu a Velikonoce jsou za dveřmi. Znáte všechny tradice, recepty, zvyky a obyčeje, které se o „svátcích jara“ dodržuj?. Tým odborníků z Globusu připravil bohatou velikonoční tabuli, takže o gastronomickou stránku je postaráno. A nejen o Velikonocích. Díky Poctivým výrobám Globus si dopřejte ty nejkvalitnější lahůdky po celý rok!

Tradiční velikonoční mazanec De luxe 850 g od pekařů z Globusu obsahuje z 15% máslo a 18% rozinky a jen se po něm zapráší. Už jste ochutnali skvělý Královský koláč, který se vyrábí přímo v pekárně Globusu, základ tvoří kynuté těsto a je zdoben různými druhy náplní? Od tvorohovo-švestkové, přes makovo-švestkovou až po jablečnou? Když už jsme u těch jablek, nenechte si utéct ani klasický Štrúdl, který je vyráběn z tradičního listového těsta a je plněn jablky od českých farmářů, tvarohem od českých dodavatelů nebo mákem z českých polí.

Zdroj: Globus

A pro milovníky masa mámě žhavou novinku – a tou je Královský párek Globus, který je naprosto výjimečný svojí chutí. Je vyrobený z vepřového a hovězího masa s přídavkem sýra Krolewski a papričkami jalapeňo. Věděli jste, že řezníci z Globusu maso bourají přímo v zázemí ka­ždého hypermarketu Globus, kde ho také zpracovávají a vyrábějí z něj uzeniny, které to pak mají  pouze 5 metrů od řeznického pultu kde zákazník nakupuje? Takto v reálu vypadá Poctivá výroba!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky