Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

V jakých barvách vystrojíte svůj domov? Vánoce se blíží, je nutné začít plánovat

Zdroj: Ewalds.cz

Přestože si možná myslíte, že Vánoce jsou ještě daleko, přibližují se rychleji, než si myslíte. To samozřejmě neznamená, že si musíte okamžitě koupit vánoční strom a celý dům ozdobit vánočními dekoracemi a všude rozvěsit vánoční ozdoby. Spíše je vhodný čas na to, zamyslet se nad tím, v jakých barvách letošní vánoční výzdobu vystrojíte. Vyhraje u vás nějaká z klasik nebo zkusíte něco nového?

Červená, zlatá a zelená

Kdykoliv před Vánocemi sledujete libovolný americký vánoční film, jistě vám neuniknou tři typické barvy – červená, zlatá a zelená. Právě použití těchto tří barev při dekorování domu na Vánoce je nejtradičnější. Červené a zlaté vánoční ozdoby na zeleném stromku vytvářejí příjemnou vánoční atmosféru a další dekorace v těchto barvách vše pouze podtrhnou.

Modrá a stříbrná

Ovšem mezi českými domácnostmi jsou velice oblíbené také barvy modrá a stříbrná. Spolu vypadají luxusně. Když je doplníte o bílá světýlka, vytvoříte si doma zamrzlou vánoční vesničku. O to více, pokud rádi experimentujete a líbí se vám bílé vánoční stromky. Na nich totiž modré a stříbrné vánoční ozdoby opravdu vyniknou.

Bílá, krémová a barva šampaňského

Oblíbenou a trendy paletou letošních Vánoc jsou barvy bílá, krémová a barva šampaňského. Dohromady vytváří honosný dojem, a i obyčejný byt dokážou změnit v luxusní sídlo. Využijte toho nejenom při nákupu vánočních ozdob na stromeček, ale i při výběru ostatních dekorací. Držte se těchto tří barev při zdobení stromu, věnce i při prostírání slavnostní vánoční večeře.

Nechte do svého domova vstoupit kouzelnou vánoční atmosféru a vyberte si vhodnou barevnou paletu, která vám bude dělat radost a nejvíce podtrhne váš styl. Ať už vsadíte na oblíbenou kombinaci červené, zlaté a zelené, stejně oblíbenou kombinaci modré a stříbrné nebo moderní barvy bílou, krémovou a barvu šampaňského, vytvoříte s jejich pomocí božskou vánoční výzdobu.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky