Už vybíráte vánoční dárky? Doplňujete šatník na zimu? Nebo nakupujete dobroty pro svého psa? Na to vše vám přispějeme padesátikorunou, pokud využijete portál Ušetři.deník.cz. Bonus je připsán ke cashbacku, který za své první nákupy získáte.

Co musíte udělat, abyste tuto odměnu získali? Prvním krokem je registrace na Ušetři.deník.cz. Je jednoduchá a potřebujete k ní pouze emailovou adresu. Slevový portál Deníku je při nakupování velice užitečným pomocníkem. Spolupracuje s více než pěti stovkami ověřených e-shopů a nabízí svým uživatelům cashback – tedy odměnu za nákupy ve výši až 25 procent. Své peníze si můžete nechat vyplatit kdykoliv, a to již od 1 koruny. Výplata přistane na vašem bankovním účtu do tří pracovních dnů.

Na nákupy 60 dnů

Poté, co se stanete uživatelem slevového portálu Deníku, můžete hned začít nakupovat. Najdete si na jeho stránkách své oblíbené obchody a v těch vybíráte, jak jste zvyklí. Do dvou dnů po dokončení nákupu připíšeme na váš uživatelský účet na Ušetři.deník.cz odměnu za nákup. Výši cashbacku zjistíte vždy u konkrétního prodejce.

Nárok na bonus za první nákupy vám vznikne, když odsouhlasené odměny na Ušetři.deník.cz dosáhnou minimálně 50 korun. Pokud prvním nákupem získáte cashback nižší - třeba 20 korun, nevadí. Stačí nakoupit znovu. Váš bonus za první nákupy dostanete potom, co celkové odsouhlasené odměny dosáhnou minimálně 50 korun. Padesátikorunový bonus bude následně připsán na váš uživatelský účet. Podmínkou je, aby tyto nákupy byly provedeny do 60 dní od vaší registrace.

Vedle bonusu pro nové uživatele můžete díky cashbacku při větších nákupech ušetřit až stovky korun. Další úsporou jsou akční slevy prodejců, které najdete exkluzivně jen na Ušetři.deník.cz.

Spokojení nakupující

O šířce nabídky slevového portálu se můžete přesvědčit okamžitě. Ušetři.deník.cz lze navštívit, i když ještě nejste registrovaným uživatelem. Na stránkách najdete úplný přehled všech zapojených e-shopů a i to, jak vysoký cashback nabízejí.

Uvidíte rovněž přehled nejužívanějších a nejoblíbenějších e-shopů uživatelů Ušetři.deník.cz. Právě spokojenost jiných zákazníků vám může usnadnit volbu. Nakupovat s odměnou zde můžete například na oblíbených e-shopech Zoohit, Notino, Dr. Max, Pilulka, Teta Drogerie, Hervis, Deichman, Dermacol či Knihy Dobrovský. Přes Ušetři.deník.cz můžete s úsporou využívat třeba i Booking.com, AliExpress nebo eBay.

Co musíte udělat proto, abyste bezpečně nakoupili a získali padesátikorunový bonus? Stačí se registrovat na Ušetři.deník.cz a nasbírat při prvních nákupech cashback nejméně 50 korun.