Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Toto změní váš názor na doplňky stravy s kolagenem

Zdroj: www.medaprex.cz

Pokud chcete získat za své peníze maximální výsledek, posuzujte doplňky stravy nabízející mladší vzhled přísným metrem! Šanci by neměly získat produkty, které nenabízí nic jiného než „obrovské" dávky látek, o jejichž původu se toho moc nedozvíte, stejně jako doplňky stravy, za které více než složení mluví vyretušované fotografie na obalu. Na co se naopak zaměřit?

Jako „standard" si zkuste vzít doplněk stravy COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs, který na český trh uvedl specializovaný internetový obchod www.medaprex.cz, kde se ihned stal nejprodávanějším doplňkem stravy! V čem se COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs odlišuje?

Pouze látky, které doručí to, co slibují

Existuje více typů kolagenu, ke zlepšení pokožky je určen kolagen typu I, který je nejvíce zastoupen v kolagenu získávaného z ryb. Ostatní typy kolagenu, tj. hovězí, vepřový apod., jsou pak vhodné ke zlepšení kloubů a šlach. A protože COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs slibuje výrazné zlepšení pleti, najdete v něm výhradně kolagen z ryb.

Kupujete si pouze to, co vaše tělo využije

Tenké střevo je schopno vstřebat pouze omezené množství kolagenu, zbytek prochází lidským tělem nezužitkován. COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs neslibuje největší množství kolagenu, ale takové množství kolagenu, které je vaše tělo schopno zužitkovat. Maximální využitelnost je podpořena pokročilou úpravou pocházející z Japonska. K dosažení viditelných výsledků vám tedy stačí výrazně nižší dávky kolagenu než v případě „běžnou" metodou čištěného mořského kolagenu!

Kolagen vás udělá mladší, proč si ale nedopřát ještě více?

Už samotný kolagen obsažený v COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs vám pomůže k viditelně lepšímu stavu pleti. Aby byl tento výsledek co nejlepší, obsahuje COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs dalších 11 funkčních látek, které účinky kolagenu násobí! Na rozdíl od doplňků stravy obsahujících pouze kolagen, v případě COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs není nutné užívat k dosažení maximálního výsledku žádné další doplňky stravy, vše potřebné je již součástí složení. I zde přitom platí, že přísnými podmínkami prošly pouze látky, které mají prokazatelné účinky na lidský organismus, které jsou podávány v nejvyšší dostupné kvalitě a optimálním množství.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Jaké květiny darovat k Valentýnu?

Zkuste si představit výraz tváře Vaší milované, pokud nedostane kytku Valentýnu. Řekněte, proč to riskovat, když si naopak můžete užít parádní večer!…

Akční letáky