Blahodárně působí na vlasy i pokožku. Vyhlazuje, posiluje a regeneruje. Řeč je o Monoï, tajemství krásy z Polynésie, přírodním oleji extrahovaném z kokosové dřeně. Kvalitní Tahiti Monoï nabízí francouzská značka HEI POA.

S HEI POA léto nikdy nekončí. Užijte si jejími výrobky omamné exotické vůně a zároveň dokonalou péči. Ať už zkusíte multifunkční oleje na tělo, pleť a vlasy, nebo dáte přednost šamponům, tělovému mléku či přípravkům na opalování s obsahem tohoto blahodárného oleje, s HEI POA budete mít prázdninovou náladu po celý rok.

Olej Monoï má jemnou barvu světla a něžnou hedvábnou strukturu. Je známý svými zvlhčujícími, změkčujícími, ochrannými a výživnými účinky na pokožku a schopností regenerovat suché nebo poškozené vlasy. Je ideální pro každodenní použití. Vyzkoušejte multifunkční olej na suchou pokožku, roztřepené konečky vlasů, při masáži nebo do koupele.

Výrobní proces oleje Monoï má přísná pravidla. Do kokosového oleje se namáčejí výrazně vonící poupata rostliny tiaré sbíraná za úsvitu. Tiaré roste pouze na Tahiti, její květ se stal symbolem Polynésie.

3x tip pro krásu:

Pro hladkou pevnou pokožku naneste olej Tahiti Monoï na celé tělo, nejlépe ještě vlhké po koupeli a vmasírujte do kůže. Olej pokožku vyživuje, hydratuje, vyhlazuje a nádherně provoní. Vyzkoušejte Monoï také při masáži, například variantu Hei poa Umuhei Tahiti Monoï Oil Elixir of Love. Probouzí smysly a přináší uvolnění už od prvního doteku.

Na suché a poškozené vlasy naneste Tahiti Monoï před mytím. Nechte působit přibližně 20 minut a poté vlasy umyjte šamponem. Velmi suché a kudrnaté vlasy vyživí malé množství oleje, které vetřete na konečky umytých a ručníkem vysušených vlasů. Vyzkoušejte, jak ve vašich vlasech zavoní třeba 1000 květů oleje Hei poa Monoï Mille Fleurs.

Do koupele stačí jednoduše přidat pár kapek oleje. Ihned vás zahalí do smyslně plné exotické vůně. Hedvábně jemný olej působí blahodárně nejen na pokožku, ale také na smysly. Rafinovaná, a přitom něžná je vůně oleje Hei poa Monoï L’Orchidée Tropicale. Zavoněla vám tropická orchidej? Zkuste ji také v hydratačním sprchovém krému nebo jako toaletní vodu Hei poa.

Hei Poa zakoupíte online na Notino.cz.