Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Soutěž: Společný zážitek. To nejlepší, co pro svého psa můžete udělat

Zdroj: DOGSIE

Pravidelnou dávku radosti přináší psům a jejich páníčkům Dogsie, boxy plné dobrot a hraček.

Mladá značka Dogsie si během pěti let na trhu získala důvěru tisíců českých pejskařů, kteří díky ní společně se svými psy pravidelně prožívají nenahraditelné chvíle radosti a očekávání. Ty jim každý měsíc přicházejí až domů v podobě balíčků plných překvapení. Co v nich vašeho psa zaujme tentokrát? Dá přednost chutnému pamlsku nebo nové hračce? A vykouzlí vám větší úsměv na tváři šťastné vrtění jeho ocásku nebo nové téma, které se vtipně prolíná celým balíčkem? Zkuste a uvidíte.

Předplacené zážitkové balíčky Dogsie obsahují zdravé pamlsky českých producentů vyráběné z nejkvalitnějších lokálních surovin, pořádné porce masa, a hlavně bez zbytečné chemie. „Co se týče výběru produktů, nejsme omezování žádnými dohodami. Objevujeme stále nové produkty, zkoušíme je a dál doporučujeme jenom ty, s kterými jsme my a naši pejsci spokojeni. Z tohoto pohledu fungujeme jako takový filtr pamlsků na trhu,“ říká jeden ze zakladatelů Dogsie Matyáš Dřevo.

To samé platí o hračkách. Přednost dostávají odolné a ekologické výrobky, které pomáhají rozvíjet bystrost a dovednosti psů a poskytují jim hodiny a hodiny zábavy. Všechny obaly jsou biologicky rozložitelné a nezatěžují životní prostředí, takže můžete svého psa bez obav zapojit i do tolik oblíbeného unboxingu. Radost, kterou z toho bude mít, za úklid těch pár roztrhaných kousků papíru určitě stojí.

Zdroj: DOGSIE

Pravidelná dávka překvapení na pár kliknutí

Balíčky psí radosti snadno objednáte na webu www.dogsie.cz. Stačí si vybrat jednu ze tří variant podle velikosti vašeho psa. Pro začátek si nechte připravit uvítací balíček plný oblíbených dobrot a hraček. „Dlouhodobá spokojenost našich lidských i zvířecích zákazníků je pro nás tím nejdůležitějším závazkem. Proto pokud nebudete spokojeni s kvalitou, vrátíme vám peníze,“ říká Tomáš Pokorný, druhý ze zakladatelů Dogsie.

Pošlete radost dál

Matyáš Dřevo a Tomáš Pokorný si uvědomují, že ne všichni psi mají štěstí na milujícího páníčka. Proto pravidelně věnují 20 procent zisku prověřeným neziskovým organizacím Pes nejvěrnější přítel a Dočasky.cz. Z každého zakoupeného balíčku Dogsie tak budete mít radost nejen vy a váš chlupatý parťák, ale také psi, kteří na svého páníčka zatím čekají, ti, kteří se o ně přechodně starají a samozřejmě i zakladatelé značky. A to za to opravdu stojí.

Zdroj: DOGSIE

Soutěžte o tři hodnotné výhry – hračka + pamlsek od Dogsie

Pes, nejlepší přítel člověka, si zaslouží vždy jen to nejlepší. Odběrová služba Dogsie nabízí psům a jejich páníčkům veselé boxy plné lahůdek a překvapení. Na e-shopu si také můžete pořídit nejoblíbenější psí pochoutky české výroby, veselé hračky, interaktivní podložku Dogsie salad nebo dentální Himalájskou tyčku. A kde je spokojený pes, tam je i spokojený majitel. Nákupem produktů Dogsie potěšíte svého mazlíčka a přispějete na pomoc pejskům, kteří čekají na nové páníčky v útulcích. Odměňte svého čtyřnohého parťáka a pořiďte mu odběrové boxy nebo kvalitní dobroty na www.dogsie.cz

Nápovědu k soutěžní otázce najdete zde.

Kolik procent zisku věnuje Dogsie každý měsíc na pomoc pejskům v útulcích a dočasné péči?

A) 5 %

B) 10 %

C) 20 %

Odpovědi zasílejte od 4.11. do 11. 11. na e-mailovou adresu soutez@denik.cz 

Předmět mailu uveďte: Soutěž Dogsie odpověď A, B, nebo C 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky