Čechy nejnavštěvovanější místo v Egyptě je již po několik let letovisko Hurghada a to zcela oprávněně. Soubor zdejších hotelových komplexů nabízí širokou škálu výběru za velmi atraktivní ceny. „Právě poměr kvality a ceny a dělá z Egypta nenahraditelnou destinaci,“ říká Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style. Zpravidla čtyř nebo pětihvězdičkové hotely jsou rozlehlé, nabízejí velmi kvalitní servis a každý si tu najde klid pro odpočinek, ale i spousta příležitostí pro zábavu.

Hurgahda je tedy častým cílem rodin s dětmi, pro ty je zde totiž připraveno nespočet atrakcí, od dětských hřišť, přes sportovní a animační programy, až po rozlehlé aquaparky. Jistá výhoda je to i pro rodiče. Jen si to představte, děti řádí na skluzavkách a vy máte chvíli na to, abyste si vychutnali osvěžující drink, ledovou kávu nebo stihli přečíst alespoň jednu kapitolu ze své oblíbené knihy. Pokud si ale chcete užít maximální pohodu bez dětského křiku, můžete si vybrat z nabídky hotelů, které jsou určeny pouze pro dospělé osoby.

Ať už jste zkušenými potápěči nebo potápěčské brýle nasadíte opravdu jen zřídka, místní podmořský svět vás naprosto uchvátí. Nádherné korálové útesy s pestrobarevnými rybkami a jinými podmořskými živočichy se nacházejí téměř u každého hotelu jen pár metru od břehu.

Dalším velkým zážitek je pouštní dobrodružství. V rámci organizovaného výletu s CK Blue Stye můžete v poušti strávit celé odpoledne a věřte, že se rozhodně nebudete nudit. V malých skupinách nasednete do terénního džípu, který je samozřejmě řízen profesionálním řidičem, a vyrazíte do pouště. Samotná jízda přes písečné duny kombinuje zábavu s lehkou dávkou adrenalinu, rozhodně to ale stojí zato. Po zhruba 2 hodinách jízdy přijedete do beduínské vesnice, kde vám bude nabídnut arabský čaj. Seznámíte se s životem a tradicemi beduínů a budete mít možnost projet se na velbloudech. Po návratu z beduínské vesnice zpět do „základního tábora“ budete mít ještě možnost projet se po písečných dunách na čtyřkolkách, navštívit hrnčířské muzeum a také minizoo. Večer zakončíte barbecue večeří s egyptskou folklórní show.

Máte chuť to všechno zažít? Nyní máte jedinečnou šanci! Soutěžte s námi a vyhrajte zájezd pro 2 osoby do pětihvězdičkového hotelu Sunrise Holidays v Hurghadě od CK Blue Style!

Hotel Sunrise Holidays
Egypt – Hurghada
8 dní / 7 nocí
Ubytování ve Standardním pokoji
Stravování All Inclusive

Termín odletu možný v období od 1. 11. 2021 do 30. 4. 2022 dle dispozic CK Blue Style a mimo termíny zahrnující svátky (Vánoce, Nový rok, Velikonoce)

Informace o hotelu:

Hotel nabízí skvělé podmínky pro relaxaci i zábavu. Nachází v srdci Hurghady a je tak ideálním výchozím bodem pro nákupy, noční život nebo posezení v některé z místních restaurací a barů. Dětský křik vás zde rušit určitě nebude, hotel je totiž určen pouze pro hosty starší 16 let.

Soutěžní otázka:

Jak se nazývá tradiční egyptský dezert připravovaný nejčastěji z mléka, oříšků a hrozinek?

A) Om Ali

B) Košarí

C) Falafel

Správné odpovědi zasílejte od 16. srpna do 21. srpna na číslo 9001110. Cena sms je 10 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199). Tvar sms DEN EGYPT AneboBneboC JMENOaPRIJMENI ADRESA PSC.
Vyhrává 999. správná odpověď.

Soutěž se řídí Všeobecnými pravidly o soutěžích, které naleznete na https://www.vlmedia.cz/vseobecna-pravidla-soutezi