Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sháníte nebo nabízíte práci? Zkuste portál HitPrace.cz

Zdroj: Adobe Stock

Ať už hledáte svou vysněnou práci, nebo byste ve své firmě rádi přivítali nové tváře, portál HitPrace.cz je tu pro vás. Jeden z nejnavštěvovanějších webů s pracovními příležitostmi se snaží shromažďovat co nejvíce nabídek, a spojovat tak firmy s vhodnými uchazeči o práci. Ušetřete čas a zhlédněte co nejvíce nabídek na jednom místě.

Práce na míru pro vás

Pokud zrovna hledáte práci, dost možná dennodenně prohlížíte všechny inzeráty s nabídkou práce v okolí vašeho bydliště. HitPrace.cz nabízí nejširší možnou nabídku pracovních příležitostí – inzerce pro firmy je zde totiž zdarma, a to právě z důvodu možnosti spojit je s co možná největším počtem vhodných uchazečů. Těmi mohou být nejen ti, jež hledají stálou práci na hlavní pracovní poměr, ale třeba i maminky na mateřské, které se rozhlížejí po brigádě nebo práci na částečný úvazek, aby si přivydělaly nějaké peníze k dobru. Díky algoritmům, které pracují na základě umělé inteligence, vám mohou být doporučovány nabídky přesně pro vás. Nově přidané pracovní nabídky odpovídající vašim požadavkům vám mohou přistávat přímo v e-mailové schránce. Vy na ně tak můžete hbitě zareagovat a třeba získat právě vaši vysněnou práci. Kromě rozšířeného portálu s množstvím nabídek můžete vyzkoušet i agregátor pracovních nabídek. Že o něm slyšíte poprvé? Funguje podobně, jako třeba agregátor zpravodajství cerstvezpravy.cz. Zatímco ten vám nabídne přehled veškerých zpráv z naší domoviny i ze zahraničí, agregátor pracovních nabídek má sloučit nabídky z různých portálů tak, aby se k nim mohlo dostat co nejvíce uchazečů bez složitého prohledávání všech možných webů. V agregátoru vyhledáte díky jednoduchým heslům (např. práce Praha) nabídku právě pro vás – pak už jen stačí projít množství vyhledaných výsledků a třeba se i těšit na novou pracovní příležitost. 

Nabízíte práci? Jde to i zdarma!

Častým důvodem, proč se o spoustě pracovních nabídek veřejnost snadno nedozví je fakt, že poplatky spojené s inzercí práce jsou pro některé inzerující firmy odrazující. Na portálu HitPrace.cz ale firmy inzerují zdarma. Registrace i samotná inzerce je navíc snadná a rychlá, stejně tak rychle se můžete dočkat prvních uchazečů o práci. Za poplatek je pak možné inzeráty posouvat a zvýrazňovat, to se ale děje podle uvážení každého inzerujícího a není to jeho povinností. Sháníte někoho do vašeho týmu? Zkuste HitPrace.cz!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky