Co vám sluší?

Při výběru těch správných šatů, které mohou aspirovat na to, aby se staly vaší druhou kůží je samozřejmě potřeba, aby vám dokonale seděly, cítily jste se v nich pohodlně a sebevědomě. Zdravé sebevědomí je totiž základem úspěchu. A jak ho nejlépe podtrhnout? Skvěle padnoucími šaty!

Položte si základní otázku - co mi opravdu sluší a v čem se cítím dobře? Které části svého těla zdůrazňujete, protože jste na ně pyšná? A od kterých naopak raději pohledy přesměrováváte? Přesně podle toho si vybírejte i své nové dámské šaty. A samozřejmě zahrňte také obecně platné parametry, které vám mohou pomoci.

Jste spíš malé a máte drobnou postavu? Vybírejte šaty, ve kterých se úplně "neutopíte". Slušet vám budou vzory a potisky, stejně jako proužky. Pokud holdujete maxi šatům, dávejte pozor na ty, do kterých se schováte celá. Nebojte se zajímavých průstřihů a dalších detailů!

Dámské šaty jsou skvělá volba i pro plus size velikosti! Stačí vybrat správný střih a potisk. Skvěle na vás budou vypadat jednoduché střihy, případně košilový styl. Ten hraje prim už několikátou sezónu a je dokonalou volbou! V případě potisků vybírejte ty jemnější a drobnější a rozhodně se nebojte ani celopotisku.

Které padnou všem?

Prakticky na každý typ postavy a také na většinu příležitostí jsou velmi dobrou volbou zavinovací šaty. Ať už se zavinují v oblasti dekoltu, nebo mají zavinovací sukni, rozhodně s nimi nešlápnete vedle. Pokud zvolíte odpovídající délku a barvu, můžete je směle obléknout i na speciální příležitosti, například jako host na svatbu nebo třeba do zaměstnání, ve kterém máte přísnější dress code.

Samostatnou kapitolu pak tvoří šaty s dlouhým rukávem. I ty se perfektně hodí pro každý typ postavy - opět s ohledem na příležitost a jejich výsledný střih. Zajímavou volbou jsou tyto šaty v třpytivém provedení a mini délce - na party jako stvořené! Sáhněte po nich třeba i v případě, že jste právě v očekávání. Pro nastávající maminky jsou jednou z nejlepších možností, jak zůstat v pohodlí a zároveň vypadat chic! Dlouhé rukávy vás navíc zahřejí, takže se nejedná pouze o letní variantu, ale směle je můžete oblékat po celý rok!

Šaty podle příležitosti

Speciální příležitosti většinou popisuje tzv. dress code. Soubor pravidel, která určují, co si na jakou příležitost je vhodné obléct. Dámské šaty jsou většinou skvělá volba, jen stačí myslet na pár doporučení. Tím prvním je určitě délka sukně. Do pracovního prostředí, kde je dress code určen se hodí nejlépe šaty s rukávy, ať už delšími nebo kratšími a délkou sukně alespoň po kolena. V úvahu tak připadají midi nebo maxi varianty. Barevné ladění pak berte v potaz různých večírků, oficiálních večeří nebo třeba svatby.

Pro chvíle domácí pohody nebo třeba dovolené vás nikdo a nic nelimituje! Své šaty pro tyto chvíle si vyberte primárně podle toho, abyste se v nich cítila dobře. Ať už milujete rozevlátý styl, kdy se vám lem sukně otírá o kotníky, nebo máte raději mini délky, je to jen a jen na vás! Nebojte se je také doplnit nějakým dalším pohodlným kouskem a udělat z nich originální outfit! Stačí zabrouzdat na https://www.sinsay.com/cz/cz/, kde najdete obrovské množství inspirace!