Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Půjčky před výplatou - řešení pro nečekané výdaje

Zdroj: eVisions Advertising s.r.o.

Vaše pračka se s vámi nebude domlouvat na dobu, kdy je vhodné se rozbít. Stejně tak porucha auta na sebe nenechá čekat do výplatního dne. Naopak dle zákona schválnosti k těmto situacím dochází nejčastěji v momentě, kdy o problémy nouzi nemáte, o peníze však ano. Vyřeší-li problém pár tisíc korun, nabízí se řešení v podobě rychlé půjčky před výplatou.

Rychlá půjčka pro případ nouze

Každá půjčka představuje riziko. Z tohoto důvodu se k jakékoliv půjčce uchylte pouze tehdy, jste-li si jistí, že s jejím splacením nebudete mít žádné problémy. V případě půjček před výplatou, bývá obvyklá doba splatnosti 30 dní. Na začátku si tedy upřímně odpovězte na otázku “Zvládnu půjčku splatit do jednoho měsíce?” Za poskytnutí půjčky zaplatíte poplatek. Pokud ale půjčku nevrátíte včas, menší poplatek zaplatíte za prodloužení splatnosti. A dluh bude neustále narůstat.

Velmi zjednodušeně řečeno, menší půjčka vám pomůže vyřešit krátkdobé finanční potíže pouze tehdy, pokud striktně dodržíte smluvní podmínky. V takovém případě je půjčka před výplatou ideální řešení. Díky tomu, že patří mezi půjčky online, ji vyřídíte za pár minut. Stejně rychle budete mít peníze na svém účtu. Obratem tak můžete zaplatit opravu auta nebo pořídit novou pračku.

Vyberte si nejlepší půjčku online

Při výběru půjčky před výplatou nepodlehněte tlaku, do kterého vás nepříznivá situace dostane. Výběr správné půjčky ve výši pár tisíc korun je v tomto případě více než důležitý. Malé půjčky jsou doménou nebankovních společností, které zájemce lákají na levné půjčky. Ve skutečnosti za menší půjčku můžete zaplatit poplatek ve výši pár desítek i stovek korun. A někdy i více. Vyberete-li si správně, získáte půjčku za drobný poplatek a zbavíte se problémů jednou pro vždy.

S výběrem půjčky vám pomohou praktické srovnávače online. Stačí vyplnit pár údajů a ihned se dozvíte, která půjčka je nejvýhodnější. Než však na některou z nich kliknete, prostudujte si její podmínky. Můžete například zjistit, že úrok je sice nízký, ale musíte zaplatit vysoký poplatek za poskytnutí půjčky. Jak radí lidová moudrost “dvakrát měř, jednou řež”.  V Česku patří mezi oblíbené půjčky například půjčky od společností Ferratum, HomeCredit, Provident či Kamali.

Rizika půjčky před výplatou

Abyste měli pohromadě všechny zásadní informace, podíváme se nejen na výhody těchto půjček, ale i možná rizika. Malé půjčky působí velmi bezpečně. Vždyť si půjčujte jen malou částku. Ale i pouhých 1 000 Kč může být začátek velkých dluhů. Než se k půjčce upíšete, ujistěte se, že znáte výši úrokové sazby, hodnotu RPSN i celkovou částku, kterou zaplatíte. Zajímejte se také o dobu a další podmínky splatnosti. Kolik zaplatíte, když se s pravidelnou splátkou o pár dní zpozdíte? Jak vysoké jsou sankce, když půjčku zaplatíte ne za jeden, ale dva nebo tři měsíce? Čím více budete vědět, tím lépe pro vás.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Podzimní parfémy

Podzim je ideální čas pro nošení dřevitých a kořenitých parfémů, které jsou o poznání výraznější nežli odlehčené letní svěženky. Typické podzimní…

Akční letáky