Komplikované období?

Každá žena si prochází citlivými obdobími a přemýšlí nad nedokonalostmi svého těla. Hormony pracují a někdy se ani nepoznáváme. Na těle zaznamenáváme strie, celulitidu, jizvičky, vrásky. Pokožka bývá suchá, napjatá a celkově méně pružná. Zejména v období těhotenství, mateřství či menopauzy potřebujeme dát svému tělu jemnou, ale zároveň efektivní péči. Zvolit přírodní kosmetiku je to nejlepší, co pro sebe v této fázi života můžeme udělat. Recept na toto období má značka Onclé. Vyvinula dámskou řadu plnou přírodních, a přitom vysoce funkčních ingrediencí.

Z lůna přírody

„Díky jedinečným biosložkám z extraktu z rostlinných kmenových buněk, 3D kyselině hyaluronové a vysokému podílu vzácných přírodních olejů se naše pokožka může vyživovat do hloubky, regenerovat a obnovovat,“ vysvětluje Marcela Kubátová, která se podílela na vývoji Dámské řady Onclé. Jde o tři produkty, které jsou v dokonalé symbióze. Zpevňující olejový peeling, Prémiový tělový balzám a Luxusní olejové sérum. Všechny tři jsou doslova nabité účinnými přírodními látkami a můžete si je objednat online na Oncle.cz.

Kmenové buňky tvoří kolagen

Extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Zvládne vyhledat postižené místo v pokožce a zabezpečit její regeneraci až úplné obnovení. Pokožka je díky tomu hebká, vyhlazená a bez známek poškození.

3D Kyselina hyaluronová je tělu vlastní

Je to látka, která je součástí mezibuněčné hmoty. Dokáže na sebe navázat vodu a udržet tak v pleti trvalou hydrataci a současně pomáhá zevnitř při vyplňování vrásek, strií a dalších poškození pokožky.

Vzácné přírodní oleje obsahují vitamín C

BIO šípkový, mandlový, SQUALAN, meruňkový, broskvový, bavlníkový. Jde o vysoce kvalitní oleje, které na pokožku působí jako učiněný balzám. Hluboce ji vyživují, hydratují, chrání. Dodávají jí přírodní cestou vitamín C, který naše kůže nutně potřebuje. Oleje jsou svými vlastnostmi přeurčeny k péči o vysušenou a popraskanou kůži.

Jak na věc?

Dvakrát denně (ráno a večer) po dobu dvou měsíců masírujte části těla, na která se chcete zaměřit. Zadeček, stehna, bříško. Nejprve použijte peeling, poté sérum a na závěr balzám. Dojde k aktivní regeneraci a remodalaci kůže. Vaše pokožka bude zpevněna a chráněna. Bude hladší. Zaznamenáte zvýšení elasticity, zmírnění celulitidy i strií. Zároveň bude kůže hydratovaná do hloubky, a tím pádem mladší a jemnější. A vy budete přirozeně krásná s Oncle.cz.