Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Příroda nám dává víc, než myslíme. Oplácet jí její štědrost může každý z nás

Zdroj: YVES ROCHER spol. s r.o.

Chodíte rádi do přírody? Pročistit hlavu, uklidnit mysl, nadýchat se čerstvého vzduchu… Ne nadarmo se říká, že lesy jsou zelené plíce planety. Co ale dělat, když se jejich rozloha rok od roku zmenšuje a jejich stav se vlivem mnoha faktorů mění k horšímu? Pomáhejte spolu se značkou rostlinné kosmetiky Yves Rocher přírodě vracet, co nám každý den dává. Je to jednodušší, než si myslíte.

Respekt k pleti i k přírodě

Už od svého založení v roce 1959 se Yves Rocher věnuje objevování světa rostlin a v jeho bezbřehém bohatství hledá řešení každé nedokonalosti, se kterou se ženy ve snaze být krásné potýkají. Příroda ale představuje víc než zdroj inspirace, je v samém jádru konání značky. Ponořte se do světa rostlinné kosmetiky a objevte účinné produkty šetrné nejen k pleti, ale i k přírodě.

Za každou věrnostní kartu vyroste nový strom

Zdroj: YVES ROCHER spol. s r.o.

Nakupujete rádi kosmetiku? Pak můžete jednoduše udělat radost sobě i naší planetě. Založte si věrnostní kartu, začněte využívat výhody Klubu Yves Rocher a zapojte se do sázení i vy! Kromě slev, dárků a bodů ke každému nákupu získáte dobrý pocit z jednoho nově vysazeného stromu. Až do 31. 3. 2021 navíc probíhá soutěž – každá 100. nově založená kartička vyhrává balíček bestsellerů v hodnotě 2000 Kč.

217 000 stromů vyrostlo i v Ralsku a na Kokořínsku

Zdroj: YVES ROCHER spol. s r.o.

Výsledky této sázecí aktivity jsou vidět i v našich lesích. České zastoupení značky se k iniciativě Nadace Yves Rocher Plant for Life (dříve Sázejme pro planetu) připojilo v roce 2014. Tehdy se podařilo vysadit 100 tisíc stromů v CHKO Kokořínsko. Rok 2020 pak završil druhý cyklus projektu. Ve spolupráci s Nadací Yves Rocher a českou neziskovou organizací Čmelák – Společnost přátel přírody bylo vysazeno 117 tisíc stromů do monokulturních lesů Ralské pahorkatiny.

Způsobů, jak pomáhat přírodě a životnímu prostředí, je samozřejmě mnoho. Ať už třídíte odpad, snažíte se omezit cestování autem, nebo třeba podporujete lokální výrobu, pojďme společně s Yves Rocher podpořit sázení stromů, ať nám naše planeta zůstane ještě dlouho zelená a zdravá.

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU