Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Podzim ve stylu s šik vestami, bundami a kabáty s.Oliver

Zdroj: www.soliver.cz

Užijte si podzim a rozjasněte sychravé dny s novou kolekcí s.Oliver,. Letošním must have kouskem je oboustranný plyšový kabát Teddy Coat.

Tento pohodlný plyšový kabát představuje perfektního parťáka při dlouhých podzimních procházkách a skvěle doplní každodenní outfit, navíc vás zahřeje v jakémkoliv počasí. Parádu s ním uděláte ve městě, ale i v přírodě, třeba při pouštění draka :) V chladnějších měsících můžete pod Teddy Coat obléknout prošívanou vestu, při procházce městem například džinovou bundu. Jedno pravidlo tento podzim platí stoprocentně - řiďte se instinktem! Jedině tak rozehrajete to správné podzimní blues.

Letošním trendem je vrstvení a fantazii se meze nekladou. Horkým favoritem jsou monochromatické outfity. Oblečte se od hlavy až k patě do své oblíbené barvy. Rozhodněte se pro jeden tón nebo si pohrajte s různými odstíny. Vsaďte na různé materiály, které outfitu dodají hloubku a živost. Outfit završte doplňky, které se barevně vymykají z řady.

Pokud patříte spíše k teplomilné, vsaďte na péřové kabáty. Tyto měkké nezbytnosti vypadají v oversize stylu nejen naprosto ležérně, ale při každém podzimním dobrodružství vás udrží i hebce v teple. Pokud chcete svůj módní styl ještě navýšit, noste k nim moderní kárované modely.

Součástí podzimních aktivit s.Oliver je spolupráce s Nadací Terezy Maxové, během posledních měsíců roku pomůže finančně i hmotně matkám a dětem v azylových domech, které se ocitly ve složité životní situaci. Heslem "Outdoor Together" s.Oliver akcentuje, jak důležité je být spolu, užívat si blízkost rodiny a přátel a rozdávat teplo domova.

Nakupovat můžete v kamenných prodejnách po celé České republice, ale také online na e-shopu www.soliver.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky