Nicméně pokud nezpochybníme běh času, blíží se konec roku 2020 a s ním i s velmi vysokou pravděpodobností Vánoce. Jakým způsobem je budeme trávit je sice zatím odhadnutelné jen s malou přesností, ale věříme, že si odpočineme a největším dárkem budou jedinečné chvíle s blízkými v plném zdraví, což v jiných letech mohlo vyznívat jen jako klišé. O to víc chceme, aby dárky, které budou už jen třešničkou na dortu, obdarovávanou bytost potěšily a v ideálním případě jí i pomohly.

Nejraději bychom si pod stromeček věnovali kouzelný prsten, kterým stačí otočit, aby naše rodina i se všemi kamarády byla dlouhodobě zdravá. Altruisté by spasili rovnou celý svět! Bohužel jsme ale na víru v tyto pohádkové dary příliš zkušení, a tak hledáme něco realističtějšího.

Kombinace pomoci ku zdraví a radosti ale přeci jen existuje. Spojuje ji v sobě vánoční akce léku Wobenzym. Tradiční enzymový lék Wobenzym posiluje oslabenou imunitu a pomáhá při opakovaných zánětech virového i bakteriálního původu, urychluje hojení po úrazech a operacích a pomáhá při zánětech kloubů. V termínu od 9. 11. dostanete při koupi 2 balení 300 tablet jako dárek balíček kosmetiky Yves Rocher přímo ve své lékárně.

Akce platí do 31.12.2020 nebo do vydání zásob. Stejná nabídka se vztahuje také na koupi velkého balení Wobenzym 800 tbl. www.wobenzym.cz.

Co pod vánoční stromeček?

Začali jste už přemýšlet, čím obdarovat své nejbližší pod vánočním stromkem? Není letos troufalé těšit se na Vánoce v širokém kruhu rodinném? Nebudeme zklamáni, když to nevyjde?

Ne, rozhodně není! Radost z těšení je posilující a nikdo vám ji nevezme, i když to dopadne trochu jinak. A ať se bude dít cokoli, blízkost se dá projevit přeci i na dálku. Od čeho jsou technologie a doručovací služby? On-line videokonference dnes zvládají lidičkové už od 6 let do 110 let a při dobré vůli tak můžete večeřet on-line spolu! A přepravních společností schopných doručit takřka cokoli kamkoli jsou desítky. Virtuální objetí sice nic nenahradí, ale kdy se vám zdál svět bez chyby…?

Ale zpátky k dárkům. Ideální dárek potěší nebo poslouží ke spokojenosti obdarovaného člověka, i když trefit se vždy do vkusu a potřeb je řádná výzva. Bát se ale praktického dárku by byl nerozum, a tak zvažte, jestli se nehodí právě následující akce, která spojuje praktičnost i potěšení:

Od 9. 11. v lékárnách dostanete ke dvěma balením léku Wobenzym 300 tbl. (anebo 1x800 tbl.) balíček kosmetiky Yves Rocher jako dárek. Vybrat si můžete ze 4 variant dle aktuálního stavu v lékárně a do vydání zásob. Wobenzym je tradiční enzymový lék, který pomáhá posilovat oslabenou imunitu, pomáhá při opakovaných zánětech virového i bakteriálního původu, urychluje hojení po úrazech a operacích a pomáhá při zánětech kloubů. Více na www.wobenzym.cz

O dárek navíc

Z nákupu vánočních dárků jsme si v minulých letech uměli vytvořit pořádně stresující shon. Letos ale opravdu nemáme zapotřebí přidávat si další těžké úkoly. Už tak je toho dost. Kromě toho se hodnota Vánoc „být ve zdraví spolu" tento rok výrazně posunula na přední příčky na úkor časté dosavadní hodnoty „originalita oslnivého daru za každou cenu".

A když jsme u těch hodnot… On se možná leckomu z nás hodnotový žebříček vloni na jaře dost zakymácel a tento podzim teprve hledá a možná už i nachází rovnováhu, a to nejen v přístupu k vánočnímu času. Nicméně instituce obdarování a radosti k vánočnímu času patří. Jak se toho zhostíme, je už na nás.

Pokud potřebujete mít pod stromečkem kromě vánoční klidné milé atmosféry i hmatatelné dary, možná vás osloví jeden tip, jak při pořizování dárků provázat upřímnou touhu po potěšení a zároveň zdravotní pomoci svým blízkým. Stačí, když v termínu od 9. 11. koupíte v lékárnách dvě balení léku Wobenzym 300 tbl. (nebo 1x800 tbl.). Ke koupi totiž dostanete i balíček oblíbené kosmetiky Yves Rocher (výběr z variant dle aktuálního stavu v lékárně až do vydání zásob). Tradiční a ověřený enzymový lék pomáhá řešit mnohé zdravotní problémy - oslabenou imunitu, opakované záněty virového i bakteriálního původu, záněty kloubů, hojení po úrazech a operacích. Více na www.wobenzym.cz.