Výběr perfketně padnoucích bot a nádherné kabelky je základ. Proč si ale nedopřát také zajímavé doplňky, které v celkovém vzhledu dokážou udělat rozdíl? Právě peněženky mezi takové drobnosti patří. Jejich dopad na váš look však budou obrovské.

Barevné peněženky, minimalistické nebo se vzorem?

Patříte mezi ty, kteří si zakládají na pestrosti, nebo se spíše držíte v zavedených kombinacích? Ať už se cítíte být členem jakékoliv skupiny, musíte si najít svou novou peněženku na Rieker-eshop.cz. Najdete zde nespočet dámských peněženek, ale nemine vás ani peněženka pánská, která svou nápaditostí a designem padne do oka opravdu každému.

A nemůžeme zapomenout na podstatnou věc – obrovský výběr peněženek doplňují designové kousky dámských kabelek a tašek. Pokud tedy hledáte takovou peněženku, která dokonale zapluje do kabelky stejného vzoru, pravděpodobně jste našli nové favority.

Bez kvalitní peněženky to nepůjde

Značkové peněženky ale nejsou pouze otázkou outfitu. Představují důležitý doplněk, do kterého si schováváte důležité cennosti. Ať už se jedná o rodinnou fotografii, vizitky obchodních partnerů nebo zákaznické kartičky, bez kvalitních materiálů nebudou dlouho v bezpečí. O penězích a platebních kartách ani nemusí být řeč.

Vedle barev a vzorů proto myslete také na spolehlivé zapínání a funkčnost jednotlivých přihrádek. Ideálním scénářem bude peněženka na zip, ve které po otevření najdete další kapsičky na zip. Už žádné zatoulané mince a nepořádek mezi drobnými cennostmi. Ti, kteří preferují rychlejší rozepnutí peněženky, ocení modely s klopou na kovový cvoček. Dejte sbohem stresu u pokladny, peníze máte po ruce raz dva!

Kvalitní svršek pak bude hrát neméně důležitou roli. Spousta z nás nosí peněženku také v kapsách kalhot a její časté vytahování může být postupem času znatelné. Kožená peněženka od značky Rieker vám zaručí odolnost. A pokud toužíte i po odolnosti vůči zlodějům, neváhejte prozkoumat dámské kabelky a batohy Rieker.

Peněženka – signál úspěchu

Jestli si muži na něčem potrpí, jsou to právě elegantní peněženky. Ty skvěle doplňují kožené boty, slušivý pásek nebo třeba půvabnou kravatu. S pánskou peněženkou z pravé kůže na pracovních schůzce nepochybně uděláte dojem. Osobité kouzlo každého gentlemana se skrývá právě v decentních doplňcích. Nemusí se hned jednat o luxusní peněženku za tisíce korun. Stačí najít tu pravou a váš pracovní outfit bude kompletní.

Pánská kožená peněženka Rieker může být laděna s oblekem nebo s kvalitní obuví, ale stejně tak ji využijete i pro každodenní nošení. Rozlučte se s nevkusem a prozkoumejte praktické doplňky, které navíc skvěle vypadají!