S každou zakoupenou čokoládou Delicata podporujete farmáře a posíláte kus radosti i tam, kde tahle lahodná čokoláda vzniká. Delicata přináší nejen nezapomenutelné chuťové zážitky, ale hlavně garantuje férové podmínky pro farmáře, kteří pro ni udržitelně pěstují kakaové boby.

Značka Delicata zpříjemňuje čokoládami svět téměř sto let a zároveň myslí i na budoucnost. Proto garantuje férové podmínky pro farmáře, kteří pro ni udržitelně pěstují kakaové boby, a tím prospívá nejen lidem, ale i celé planetě.

„Čokolády Delicata vás chytí za srdce na první pohled nejen díky nápaditému designu, ale především díky delikátní chuti a zajímavým kombinacím ingrediencí. Výběru kvalitních surovin a jejich dodavatelům věnujeme pečlivou pozornost. Udržitelný přístup k přírodě je pro nás mimořádně důležitý. I proto si vybíráme farmáře, kteří s námi tyto hodnoty sdílí,“ vysvětluje Kateřina Mojdlová ze společnosti Albert. „Budovat dlouhodobá partnerství, nabízet férové podmínky, aby naši partneři mohli věnovat dostatečnou péči půdě, kde kakaové boby pěstují, se v konečném důsledku projeví na jejich kvalitě a pak i na chuti samotné čokolády. S každou zakoupenou čokoládou Delicata tak podporujete právě tyto farmáře. Vzniká tak jakýsi řetězec dobra,“ dodává. Čokoládu Delicata můžete zakoupit exkluzivně v prodejnách Albert.