Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nová doba láká k dalším příležitostem. U Avonu je už našlo 2100 šikovných

Zdroj: AVON Cosmetics, spol. s r.o.

Když udeřila pandemie koronaviru, začali se lidé poohlížet po nových příležitostech, jak si vydělat. A objevili, že u Avonu to není složité. Jen v Česku a na Slovensku od karantény přibylo na 2100 nově zaregistrovaných Avon Ladies a Avon Gentlemanů.

Od začátku karantény, s rostoucí mírou nezaměstnanosti a ztrátou pravidelného příjmu, se zvedl u Avonu dvouciferně počet registrací oproti loňskému roku. Kromě registrací se v daném období zvýšil i počet online objednávek. Oproti roku 2019 měl prodej přes elektronický katalog nárůst přes 620 %!

Po celém světě má AVON přes 5 milionů AVON Ladies, kterým umožňuje jednoduché nakupování pro sebe, rodinu a svých známých pomocí digitálních nástrojů. Díky tomu si mohou svoji vášeň a lásku pro kosmetiku přeměnit z hobby na kariérní příležitost.

AVON Ladies mají mimo jiné možnost být nezávislé a obchodně spolupracovat s AVONem jako Sales Leaderky. Jako Sales Leaderky se věnují vlastním prodejním aktivitám a zároveň zabezpečují nábor a zaškolení vlastního týmu tvořeného AVON Ladies. Jen v Česku s v loňském roce vydělaly na 157 milionů!

Avon navíc i zatraktivnil podmínky obchodování: zaměřil se na posílení digitálních nástrojů pro zjednodušení a urychlení podnikání, protože počet objednávek přicházejících z online katalogů se zvýšil téměř pětinásobně na obou trzích a online obrat se zdvojnásobil v porovnání s rokem 2019. Už téměř jedna pětina AVON Ladies/Gentlemanů aktivně používá aplikaci AvonOn, kde se dozví vše důležité o kampaních, můžou zadávat objednávky dvakrát rychleji než předtím, sdílet důležitý přizpůsobený obsah na sociálních sítích během pár vteřin a spravovat účet odkudkoliv.

Zdroj: AVON Cosmetics, spol. s r.o.

Aplikaci považuji za největší novinku, je to revoluce v možnostech spravování svého byznysu v AVONu. Významně podporuje tzv. social selling – formu podnikání online s využitím sociálních sítí a jednoduchou správou přes mobilní telefon. Tento nástroj navíc neustále vylepšujeme a vyvíjíme. Aplikace funguje již na Slovensku a během podzimu ji chceme zavést taky v České republice," uvedla Karina Takovenko, General Manager Slavics AVON.

O možnostech spolupráce s AVONem se dozvíte více na www.avon.cz / www.avon.sk, nebo prostřednictvím svojí AVON Lady/Gentlemana. Přidejte se k nám i prostřednictvím #WatchMeNow #SledujteMe #AvonIsChanging #AvonSeMeni.

Zdroj: AVON Cosmetics, spol. s r.o.

A jak se dařilo našim ženám v praxi?

Katka během pandemie neměla možnost provádět brigády při práci jako dříve a měla tak více času volného času. Pak dostala nabídku stát se AVON koordinátorkou, kterou neodmítla. Začala si budovat svůj tým, oslovila pár známých a přátel a během 2 kampaní si vybudovala silný tým AVON Ladies a zákaznic. Zajistila si tak pravidelný příjem navíc a práce pro AVON ji baví natolik, že se jí chce věnovat i nadále.
Katarína Pavlíčková, Praha

Anita ve svém bydlišti nemá moc pracovních příležitosti. Je však cílevědomá matka dvou dětí, která během korona krize využila příležitost online světa. Vyšla ze své komfortní zóny, vzdělávala se v online prostoru a získala sebejistotu. Založila si byznys stránku na Facebooku a pokračovala krok za krokem se svým úžasným a kreativním týmem. Její vůdkyně Melinda má například na své stránce kolem 5000 sledovatelů. Jako matka zvažuje každou svou investici, ale díky bonusu, který získala za svou pracovitost, mohla vzít své děti do Bojnic.
Anita Plánková, Rimavská Sobota

V období pandemie si Lenka uvědomila, jak snadno může přijít o práci. Začala se proto ve volném čase naplno věnovat Avonu jako Sales Leaderka. Když kvůli koronaviru vznikla omezení, zaměřila prodej výrobků na internet. Svým zákaznicím představovala novinky formou recenzí a příspěvků. Za chvilku se pro ni AVON stal nejen koníčkem, ale i srdeční záležitostí. Poznala spoustu nových přátel a jejich inspirativní příběhy. Ve svých 49 letech pochopila, že nikdy není pozdě na nový začátek. 
Lenka Kuchárová, Kroměříž

Ľubka se v době pandemie obrátila na svou zónovou manažerku s tím, jaká je možnost kariérního postupu v AVONu. Chtěla svůj volný čas využít efektivně. Na osobních setkáních s manažerkou dostala návod a vrhla se do práce. Vzdělávala se prostřednictvím online tréninků, jejichž forma jí vyhovovala, protože je maminka na mateřské. A jak se z ní tedy stala Sales Leaderka? Našla si šikovné lidi do svého týmu, motivovala je a pomáhala jim, když měli jakékoliv otázky.
Ľubomíra Majkútová, Orava

Zdroj: AVON Cosmetics, spol. s r.o.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU