Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Naše soutěž vrcholí vy máte poslední šanci vyhrát. Neváhejte a pečte!

Zdroj: Pernerka.cz

Šanci stát se jedním z deseti šťastných výherců máte už jen do konce tohoto roku. Tak neváhejte, na nic nečekejte a pusťte se do pečení chleba, protože vyhrát může opravdu každý. Pokud se usměje štěstí právě na vás, získáte mouku na roční pečení v hodnotě 5 tisíc korun.

Co je potřeba pro výhru udělat? Upéct chleba z jakékoli mouky Pernerky, vyfotit ho společně s obalem mouky Pernerky, ze které je chleba upečený, a přidat recept. To je celé, nic víc není potřeba. Pokud chcete zvětšit svoji šanci na výhru, upečte chlebů víc. Do soutěže se totiž můžete přihlásit se všemi chleby, které upečete. S každým dalším upečeným chlebem - soutěžním příspěvkem, zvyšujete svou šanci na výhru. Tak snadné to je.

Pokud jste už chleba upekli a fotku poslali v předchozích týdnech, klidně upečte další. Počítají se všechny soutěžní příspěvky poslané do 15.1. 2021. Takže platí jednoduchá úměra - čím více chlebů, tím větší šance a výhru.

A jaký recept vybrat? Je to jen a jen vás, který si vyberete z  nepřeberného množství. Co se týká mouky, pro své domácí pečení si můžete vybrat jakoukoli mouku Pernerku. Je tedy jen na vás, jestli budete péct žitné, pšeničné nebo špaldové, stejně tak jestli je budete kombinovat.

Pokud se chcete nechat před pečením inspirovat nebo vidět již zaslané soutěžní příspěvky, mrkněte sem.

Registrace do soutěže najdete zde. Pravidla soutěže tady.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU