Marcel Moržol

Začali jste v posledních měsících více nakupovat na internetu? Zjistili jste, že je to pohodlné a často levnější než v kamenných obchodech? Tak právě vám se může hodit nová nabídka Deníku. Umíme vaše nákupy ještě více zlevnit.

Náš nový portál ušetři.deník.cz nabízí výhodnější nákupy na více než sedmi stovkách e-shopů. Základem této nabídky je takzvaný cashback. Tedy z každého nákupu se vám vrací část zaplacených peněz. Může to přitom být i více než deset procent z ceny zboží. Vedle toho najdete na ušetři.deník.cz další akční slevy prodejců, které jsou exkluzivně nabízeny pouze zde.

Tím, co především oceňují uživatelé ušetři.deník.cz, je široké spektrum zapojených obchodníků. „Nabídka Deníku není jediná, ale oslovila mě velkým počtem zúčastněných e-shopů. Šetřit tam mohu při nákupech parfémů i krmení pro svou kočku," popisuje svou zkušenost paní Ludmila z Vysočiny. I vy můžete vše pro domácí mazlíky nakoupit s cashbackem například na e-shopech zoohit.cz, superzoo.cz, HappyZoo.cz a dalších.

Deníku se podařilo oslovit špičkové prodejce ve svém oboru a díky tomu se využívání ušetři.deník.cz vyplatí opravdu každému. Najdete zde e-shopy s oblečením, elektronikou, sportovním vybavením, parfumérie či ty specializované na zdravou výživu. Nechybí ani lékárny nebo cestovní kanceláře.

O šířce nabídky se můžete přesvědčit na vlastní oči. Prohlédnout si nabídku ušetři.deník.cz lze, i když ještě nejste registrovaným uživatelem. Najdete zde úplný přehled všech zapojených e-shopů i to kolik procent cashbacku nabízejí. Samozřejmě zde každý příchozí uvidí i naši nabídku všech nejužívanějších a nejoblíbenějších e-shopů. Také spokojenost jiných uživatelů vám může usnadnit nakupování.

Na ušetři.deník.cz lze také najít konkrétního prodejce podle názvu nebo naopak můžete vyhledávat podle zaměření e-shopů. Ty jsou zde řazeny do těchto kategorií: Cestování, Online nákupní galerie, Móda a doplňky, Kosmetika a parfémy, Zdraví a jídlo, Elektro, Domácnost, Sport, hobby a zábava a Služby a ostatní. Pokud rozkliknete každou z těchto nabídek, dostanete se do dalších podkategorií. Například pod Cestováním najdete hotely, letenky, cestovní pojištění a mnoho dalšího.

Nabídka, nejen pro čtenáře Deníku, je skutečně široká od elektroniky, sportovního vybavení, módních doplňků, kosmetiky až po služby jako je pojištění, půjčovna aut nebo vyhledávače letenek či hotelů," říká Martin Nevyjel, zástupce ředitele redakcí Deníku.

Přes ušetři.deník.cz tak můžete s úsporou nakupovat třeba u Booking.com, AliExpressu nebo eBay. Pro Deník je důležité, že spolupracuje také s velkými tuzemskými prodejci. Jmenovat můžeme například síť lékáren Dr. Max, Teta drogerii, Knihy Dobrovský či Tescomu.

Nakoupit můžete i na dalších významných e-shopech jako Datart, AboutYou, Notino, Hervis, Sephora, ElNino, Krasa.cz, Douglas, Parfemy.cz, Yves Rocher, Econea, JENA nábytek, Möbelix, Bonami a mnoha dalších. Posledně jmenované nabízejí například vše pro domácnost: nábytek, doplňky, vybavení do kuchyně, svítidla i matrace. To všechno můžete pořídit výhodněji díky službě cashback.

Jak takové nakupování funguje? Libí se vám například halenka na AboutYou.cz za 1 500 korun. Tento e-shop spolupracuje s ušetři.deník.cz. Najdete na našem ušetři.deník.cz odkaz na AboutYou.cz a objednejte si halenku zde. Získáte za svůj nákup na svůj účet 112, 50 korun.

Registrace na webu Ušetři.deník.cz přináší i další výhodu v podobě nejnovějších informací o všech akcích a mimořádných slevách ve vašich oblíbených obchodech. Ty vám budeme pravidelně zasílat.

Co musím udělat proto, abych získal peníze nazpět? Stačí se registrovat na usetri.deník.cz. Jediné, co pro to potřebujete, je vaše e-mailová adresa. Žádné další citlivé údaje nejsou potřeba.