Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Love For Sale: poslechněte si nové album Lady Gaga na online „předpremiéře“

Zdroj: Redakce

Lady Gaga vydává ve spolupráci se slavným jazzmanem Tony Bennettem nové album Love For Sale. Ještě před oficiálním uvedením alba, které se uskuteční 1. října, uspořádá megastar světové hudební scény on-line vystoupení, které do Česka exkluzivně přináší Westfield Chodov. Kromě songů z nového alba se fanoušci můžou těšit i na jazzové aranže největších hitů Lady Gaga.

Ve čtvrtek 30. září se uskuteční on-line vystoupení světové star Lady Gaga. Ta přichází s novým jazzovým albem Love For Sale. Na přímý přenos, který pořádá sít center Westfield, se zájemci mohou už nyní bezplatně registrovat na stránkách Live.Westfield.com a mimo jiné si zasoutěžit o osobní vzkaz přímo od světoznámé zpěvačky. „Jazzovou hudbu zpívám moc ráda a těším se, až si všichni poslechnou mé nové album Love For Sale s Tonym Bennettem. Jsem vděčná společnosti Westfield, že mi pomůže přiblížit se fanouškům a mé vystoupení jim po celém světě zprostředkovat právě v době, kdy nemohu cestovat já za nimi,“ komentuje nové album Lady Gaga.

Zdroj: Redakce

Buďte mezi prvními, kdo bude mít šanci slyšet klasické jazzové hity z nového alba na exkluzivním online vystoupení z pohodlí svého domova.

Přímo ve Westfield Chodov potom budou zákazníci moct vystoupení sledovat ve speciální fanzóně na velkoplošných obrazovkách a v plné kvalitě, na kterých bude Lady Gaga téměř na dosah ruky. Kapacita oficiální fanzóny je ale omezená. Vstupenky budou k dispozici od 17. září jen pro ty nejrychlejší členy věrnostního programu Westfield Club. Tak neváhejte, zaregistrujete se na Live.Westfield.com a vychutnejte si celosvětové online vystoupení nového alba hvězdy globálního kalibru!

Zdroj: Redakce

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky