Díky tomu si Divadlo Kalich rychle vybudovalo pověst elitního hereckého klubu, v jehož komediích se vždy potkáte s nejoblíbenějšími hereckými tvářemi. Činoherní repertoár divadla sází na žánrovou pestrost, v jeho programu si zkrátka vybere každý podle svého gusta a nálady.

Nejnovější premiérou Divadla Kalich bude 8. listopadu výborná komedie Dobře rozehraná partie, jíž si jako svou novinku vybrali Barbora Hrzánová s Radkem Holubem. Poprvé se v ní potkají na jednom jevišti se svým synem Antonínem, který vystudoval herectví ve Francii a nyní bude debutovat na české divadelní scéně. Báru s Radkem si na jevišti Kalichu užijete i v dřívějších titulech Silnice, Kočka v oreganu nebo Začínáme končit.

Divadlo Kalich se stalo hereckým domovem také pro legendy českého divadla a filmu Ivu Janžurovou a Jiřího Bartošku. Slavná herečka tu momentálně září v komediích Pusťte mě ven!, autorském Veletoči a Božské Sarah, charismatický idol žen v komedii Moje hra, která je jedinou divadelní inscenací, v níž ho můžete na divadle momentálně zažít.

Doma jsou v Divadle Kalich také Jana Paulová s Pavlem Zedníčkem, spolu hrají v proslulé komedii Bez předsudků, která se s velkým úspěchem drží na repertoáru bezmála 20 let, a v komedii Pro tebe cokoliv, Pavel exceluje také v hlavní roli proslulého Lakomce, Jana v komediích Lady Oskar, Ani spolu, ani bez sebe a Nikdy není pozdě.

Oldřich Kaiser a Jiří Lábus zvou do Divadla Kalich na svou Ženu za pultem 2: Pult osobnosti, komedii tak šílenou, že to jednou může být i pravda, na klasiku neklasicky Dona Quijota a na kabaret se svými legendárními scénkami Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem.

Mezi další tváře oblíbeného divadla patří také Dagmar Pecková, Eva Holubová, Zuzana Bydžovská, Petr Rychlý, Petr Čtvrtníček, David Suchařípa, Kristýna Frejová, Sabina Remundová, Luboš Veselý… a takto bychom mohli ve hvězdném výčtu pokračovat ještě hodně dlouho.

Navíc další jména do něj přibydou v příštím roce, kdy Divadlo Kalich oslaví už 25 let svého úspěšného fungování. Určitě stojí za to se do něj vydat. Na každou návštěvu budete dlouho vzpomínat.