Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Klasickým radiátorům odzvonilo, moderní vytápění nabízí úsporu i design

Zdroj: KORADO, a.s.

Ať už podlahové konvektory nebo designová otopná deska, formy moderního vytápění nabízí úsporu a atraktivní design. Vybírat můžete z mnoha typů vytápění s ohledem na jejich výkon, praktičnost a vzhled. Seznamte se s nabídkou moderního vytápění, které nabízí originální řešení pro každý interiér.

KORATHERM REFLEX, ideální řešení s ohledem na prostory

Radiátor v chodbě nebo zádveří nemusí dnes sloužit pouze k vytápění. Praktickou součástí radiátoru KORATHERM REFLEX je velké zrcadlo, které každý ocení před odchodem z domu či bytu.  V rámci originálního příslušenství jsou k dostání i háčky a věšáky.

 Svým netradičním designem esteticky doplní každý interiér.

Cena KORATHERM REFLEX začíná na 8 280 Kč vč. DPH. Více na www.korado.cz.  

  Zdroj: KORADO, a.s.

KORAFLEX, konvektory, které hřejí v zimě, chladí v létě

Podlahové konvektory jsou v domácnostech stále oblíbenější. Jsou plnohodnotným zdrojem tepla, mají vysokou účinnost, ekonomický provoz a lze je využít i u nízkoteplotních zdrojů vytápění.  Při využití podlahových konvektorů nepřicházíte o prostor, který topné těleso zabere a jsou tak ideální volbou v místech s vyššími tepelnými ztrátami, jako jsou francouzská okna či vstup na balkon nebo terasu.  Abyste mohli využívat všech jejich výhod, je ovšem nutné počítat se stavebními úpravami nebo s nimi počítat už ve fázi projektu. Výhodou podlahových konvektorů je také rovnoměrné prohřátí místnosti díky konvekci. Podlahové konvektory s ventilátorem navíc oceníte i v létě, protože některé typy vedle vytápění zvládnou místnost také příjemně ochladit.

Konvektory KORAFLEX od KORADO se stanou zajímavým prvkem každého interiéru díky široké škále designů krycích mřížek. Více na www.korado.cz.

Zdroj: KORADO, a.s.

RADIK KLASIK-R, moderní deskový radiátor

Výměna litinového radiátoru za nový deskový se vyplatí. Deskové radiátory vyráběné z ocelového plechu prostor vytopí rychleji, než litinové a jsou flexibilnější co se týče regulace teploty v místnosti. Oproti litinovému ušetří peníze i prostor a čelní desku můžete zvolit ve třech designových provedeních – klasickou s prolisy, hladkou PLAN nebo s jemnými linkami LINE.

Cena tělesa v provedení KLASIK-R od společnosti KORADO začíná na 1 160 Kč a s jeho instalací si můžete poradit i sami. Více na www.korado.cz.

Zdroj: KORADO, a.s.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky