Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Keanu Reeves a Winona Ryder znovu spolu! V originální komedii.

Zdroj: BONTONFILM a.s.

Keanu Reeves a Winona Ryder patřili jeden čas mezi romantické ikony Hollywoodu. V legendárním filmu Dracula spolu vytvořili příběh velké, upřímné a čisté lásky. Po dlouhé době se spolu znovu setkávají na filmovém plátně v komedii „Ten pravý, ta pravá?“. Oba ale dospěli a ve filmu hrají sarkastické nepříjemné samotáře, kteří na velkou lásku už moc nevěří.

Ten pravý, ta pravá?“ je originální a zábavná komedie, kterou by měl vidět každý, kdo už má nějaký ten vztah za sebou.

Frank ( Keanu reeves ) a  Lindsay (Winona Ryder ) jedou na svatbu společných známých a hned po cestě zjistí, že mají vlastně hodně společného: nenávidí ženicha, nevěstu, svatby a ze všeho nejvíc začnou nenávidět sebe navzájem. Těmhle svatebním hostům romantická atmosféra, všeobecné veselí, smích a štěstí nic neříká. Svatbu je potřeba hlavně přežít, co nejdřív zmizet a nikoho z těch usměvavých svatebních troubů už nikdy nevidět. Přecejen se ale dají do řeči, a když si s někým povídáte a pijete u toho víno, může se nakonec stát cokoliv.

Zdroj: BONTONFILM a.s.

Jsou na zabití, přesto máme filmové bručouny rádi. Jack Nicholson v Lepší už to nebude, Harrison Ford v Šest dní, sedm nocí, Ondřej Vetchý s Bezva ženskou na krku, Julia Roberts ve Svatbě mého nejlepšího přítele anebo zlobr Shrek ve své bažině. Budou Keanu Reeves a Winona Ryder stejně nesnesitelní a současně neodolatelní?

     Zdroj: BONTONFILM a.s.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky