Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

K létu patří dobrá hudba a k ní zase Coca-Cola

Zdroj: Coca-Cola

Patříte-li mezi hudební fanoušky, pak určitě víte, že i srpen nabízí skvělé zážitky. Přizvěte k nim nápoj Coca-Cola a vyhrajte skvělé hudební ceny!

Ačkoliv závěr prázdnin se blíží rychlostí blesku, rozhodně to není důvod přestat si užívat léta ve společnosti vaší oblíbené hudby. Je jen na vás, zda dáte přednost hudební párty u vás doma nebo se vydáte na některý z chystaných festivalů.

Skvěle vychlazená Coca-Cola Zero Lime

Preferujete-li v horkých letních dnech méně sladké, ale zato šťavnaté ovocné limonády, bude pro vás novinka Coca-Cola Zero Lime to pravé. Je to zároveň ideální nápoj právě na festivaly. Dokáže totiž osvěžit a dodat energii. A co víc, ještě do konce srpna můžete s Coca-Cola Zero Lime a dalšími produkty Coca-Cola hrát o skvělé hudební ceny. Ať už jsou to třeba vstupenky na festivaly, reproduktory, sluchátka a mnoho dalších. Princip soutěže je velmi jednoduchý. Pomocí QR kódu z vaší lahve snadno stáhnete a otevřete soutěžní aplikaci a pak už stačí jen zadat soutěžní kód zpod víčka lahve.

Zdroj: Coca-Cola

A protože k létu patří dobrá hudba, a k dobré hudbě zase patří Coca-Cola spojila se Coca-Cola se skupinou Mirai, která se stala ambasadorem její letní hudební kampaně. „Léto si na festivalové šňůře pokaždé užíváme naplno. Lidé se přicházejí bavit a pozitivní energie, kterou publikum vytváří, nám neskutečně zlepšuje náladu. Coca-Cola ve své nové kampani tuhle vášeň skvěle vystihla a my jsme rádi, že můžeme být její součástí,“ říká frontman skupiny Mirai Navrátil.

Zdroj: Coca-Cola

Festivalová šnůra je v plném proudu. Druhá polovina léta nabízí skvělé kulturní zážitky

I přesto, že se prázdniny dostávají do své druhé poloviny, stále je tu dost možností, kam za kulturními zážitky vyrazit. Navštívit mimo jiné můžete například čtvrtý ročník festivalu Jízdárna Fest, který proběhne opět v krásném prostředí zámeckého parku v Rychnově nad Kněžnou či Hip Hop Žije Ostrava.

Využijte ještě krásného počasí a vyrazte za skvělými letními zážitky ve společnosti ikonického nápoje Coca-Cola.

Více na www.coca-cola.cz/music

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky