Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jistota silné imunity. Hledáme nadhled

Zdroj: wobenzym.cz

Jedna z největších výzev doby je udržet si zdravý nadhled. Teprve s ním se můžeme pokoušet o porozumění a podrobnější vhled do dění, jehož pravé příčiny jako vždy odhalí až historie. Pokud vůbec.

Umět si najít v různosti nových informací svoji cestu, spolehnout se na to, co funguje napříč stoletími, a svůj postoj pak necpat bezohledně svému okolí. To se nejen dnes jeví jako projev vyrovnaného moudrého jedince.

Jistotou, o kterou se můžeme opřít, ať už řádí virus korunovaný nebo běžná plebejská rýma bez titulků v mediálním prostoru, je naše celková, tedy tělesná i psychická, odolnost.

Pokud máme oslabenou imunitu, položí nás i špatně umyté nádobí. Chceme-li tedy pro sebe něco opravdu udělat, nejen mentorsky promlouvat, není třeba si zoufat nad protichůdnými zprávami a doporučeními rozličných vědců, redaktorů či přátel.

Uměřená strava a bylinné čaje, pohyb a odpočinek, dechová cvičení a otužování, vitamíny a enzymoterapie udělají s oslabenou imunitou divy. O tom není pochyb ani tento rok.

Lék Wobenzym podporuje oslabenou imunitu a pomáhá při opakovaných zánětech dýchacích cest bakteriálního i virového původu. Více na www.wobenzym.cz.

Zdroj: wobenzym.cz

Wobenzym je tradiční lék z přírodních zdrojů k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky