Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Japonské tajemství krásy: odkryjte jasnou pleť krok za krokem

Zdroj: AVON Cosmetics, spol. s r.o.

Odhalte tajemství krásné pleti žen ze země vycházejícího slunce.  Mission je značka originální japonské kosmetiky, kterou na náš trh uvádí značka AVON. Tato nová kosmetika kombinuje pokročilou technologii inspirovanou nejnovějšími objevy vědy se silou přírodních ingrediencí. Je to opravdová esence japonské krásy, která harmonicky kombinuje tradiční japonské rituály a účinnou obnovovací péči.

Ženy ze země vycházejícího slunce jsou už po staletí známé svojí bezchybnou pletí s alabastrovým tónem a jemným jasem, která působí mladistvě – bez ohledu na skutečný věk. Jejich tajemství je využívá speciální kosmetiky a to každý den, navíc v přesném pořadí kroků pro její aplikaci.

Mission je řada japonských výrobků ve dvou kolekcích inspirovaných nejnovějšími objevy vědy se silou známých vzácných složek. V řadě Mission Y, která je určena pro pleť 30+, jsou to fermentované kvasnice, bohaté na vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty.

Zdroj: AVON Cosmetics, spol. s r.o. Zdroj: AVON Cosmetics, spol. s r.o.

Mission Eclat je určena pro zralejší pleť 45+ a její vývoj byl insiprován výzkumem RNA molekul, které posilují bílkoviny podporující tvorbu kolagenu.

Zdroj: AVON Cosmetics, spol. s r.o.

Klíčem k úspěchu je dodržování populárních kroků asijské krásy, krok za krokem ve správném pořadí, den za dnem.

  1. Čištění – Vyčistěte pleť speciální Čisticí pěnou.
  2. Hloubková hydratace – Použijte intenzivně hydratační emulzi, aby pleť měla dostatek živin ve všech svých vrstvách.
  3. Koncentrovaná výživa – Vyživující pleťové mléko v řadě Mission Y a Vyživující pleťové sérum v řadě Mission Eclat pro zralejší pleť znamenají pro pleť účinnou koncentraci všeho, co potřebuje.
  4. Ochranná vrstva – použijte Vyživující denní nebo noční krém z řady Mission Y, nebo ji dodejte pokročilou omlazující péči v podobě Denního a nočního pleťového krému Mission Eclat. Důležitou tečkou v řadě Mission Eclat je speciální Krém na oční okolí a rty.

avon.cz/missionrituals

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky