Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak na slavnostní líčení – vsaďte na tři prvky a okouzlíte

Zdroj: AVON

Slibujeme, že s vymazlenou dekorativní kosmetikou vydrží vaše slavnostní líčení déle než naše novoroční předsevzetí!

Ať už hledáte inspiraci na líčení na silvestrovskou párty, na pracovní večírek nebo na Štědrý den, vsaďte na tři prvky: vlahá pleť, smyslný parfém a zvýrazněné rty a oči. Dopřejte si nová líčidla se snadným stylem nanášení i užitečné vychytávky. Vsadíme se, že se vám osvědčí a budete si po celý následující rok říkat: „Jak jen jsem mohla žít bez báze pod řasenku a make-upu se sérem!“

Zkrášlující a omlazující pleťové sérum s Protinolem™ Zkrášlující a omlazující pleťové sérum s Protinolem™ Zdroj: AVON

Začněte přípravou pleti, na kterou patří vláčný hydratační gel nebo gel-krém, záleží na typu pleti. Pod něj ještě použijte Zkrášlující a omlazující pleťové sérum s Protinolem™, Avon, 550 Kč, který se stane vašim oblíbeným parťákem. Skvělým produktem, který vám usnadní cenných pár vteřin, nejen díky dvojité funkci, ale i tomu, jak perfektně se nanáší, je Rozjasňující make-up s hydratačním sérem a SPF 30, Avon, 249 Kč. Patří k nejoblíbenějším novinkám a dokud ho nevyzkoušíte, nepochopíte, jak jste mohli bez něj existovat.

Rozjasňující make-up s hydratačním sérem a SPF 30 Rozjasňující make-up s hydratačním sérem a SPF 30 Zdroj: AVON

Protože u slavnostního líčení záleží na každém detailu, využijte Podkladová bázi pod řasenku, Avon, 239 Kč. Na ní naneste několik vrstev ultra černé a skvěle prodlužující mascary, nám se osvědčila Řasenka Unlimited Drama, Avon, 249 Kč. Jak napovídá sám její název, vytvoříte s ní dramatický pohled očí. Nezapomeňte oči dokreslit za pomoci oční linky – s tekutou se dobře pracuje i začátečnicím. Zkuste třeba Tekuté oční linky Power Stay, Avon, 229 Kč. Oční klenby definují celý výraz obličeje, a tak nezapomeňte použít barvu na obočí. Pokud chcete dodat klenbám trochu zvláštnosti, což se hodí právě na poslední noc v roce, bude vašim parťákem Barva na obočí Power Stay, Avon, 299 Kč.

Podkladová báze pod řasenku Podkladová báze pod řasenku Zdroj: AVON

Řasenka Unlimited Drama Řasenka Unlimited Drama Zdroj: AVON

Tekuté oční linky Power Stay Tekuté oční linky Power Stay Zdroj: AVON

Barva na obočí Power Stay Barva na obočí Power Stay Zdroj: AVON

Na rty se hodí lesk nebo rtěnka (například Tekutá rtěnka Power Stay, Avon, 249 Kč – na výběr je z celé řady odstínů, které vydrží na rtech po celou noc) a na závěr už jen lehký dotek krémové tvářenky jako Krémová tvářenka, Avon, 329 Kč.

Tekutá rtěnka Power Stay Tekutá rtěnka Power Stay Zdroj: AVON

Krémová tvářenka Krémová tvářenka Zdroj: AVON

Pokud váháte, jakou vůni nasadit, máme pro vás hned dva typy. Vůně Imari, Avon, 499 Kč je cypřišově-květinová. Nejprve ucítíte bergamot a aldehydy, mezi hlavní složky se řadí galbanum, jasmín, vanilka, v srdci vůně se rozehraje kosatec, jasmín a růže a ve spodních tónech dub, ambra a vanilka.

Vůně Imari Vůně Imari Zdroj: AVON

Oproti tomu vůně Far Away Beyond, Avon, 800 Kč vás uctí smyslnými kouřovými tóny vanilky, přidá se k ní jemný akord exotického jasmínu a šťavnatá hruška. Ale hlavně – jde o první opravdový parfém od Avonu s vysokou koncentrací vonných složek. A ten si musíte dopřát!

Vůně Far Away Beyond Vůně Far Away Beyond Zdroj: AVON

Použité produkty:

 • Řasenka Unlimited Drama, Avon, 249 Kč
 • Tužka na obočí, Avon, 139 Kč
 • Barva na obočí Power Stay, Avon, 299 Kč
 • Vůně Imari, Avon, 499 Kč
 • Krémová tvářenka, Avon, 329 Kč
 • Tekuté oční linky Power Stay, Avon, 229 Kč
 • Podkladová báze pod řasenku, Avon, 239 Kč
 • Tekutá rtěnka Power Stay, Avon, 249 Kč
 • Rozjasňující make-up s hydratačním sérem a SPF 30, Avon, 249 Kč
 • Zkrášlující a omlazující pleťové sérum s Protinolem™, Avon, 550 Kč
 • Vůně Far Away Beyond, Avon, 800 Kč

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky