Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak dostat suchou pokožku do kondice

Zdroj: ziajaprotebe.cz

Po létě může být naše pokožka unavená a blížící se zima jí může dát pořádně zabrat.  Vysušená a suchá  pokožka mnohem rychleji stárne, je citlivá, jemná a málo odolná na vnější vlivy.

Ideální k regeneraci suché pokožky je kosmetika s kakaovým máslem. Kakaové máslo je známé pro své regenerační, hydratační a vyživující vlastnosti a v nabídce najdete produkty pro tělo, pleť i vlasy. https://www.ziajaprotebe.cz/kakaove-maslo/

Zdroj: ziajaprotebe.cz

Péči o pokožku začněte každý den s pleťovým krémem, který účinně regeneruje, vyživuje a zklidňuje podráždění.  Pokračovat můžete péčí o tělo – sprchové krémové mýdlo bude o vaši pokožku jemně pečovat již během mytí, zajistí správnou hydrataci a navíc zanechá příjemnou sladkou vůní. 

Po koupeli použijte lehké tělové mléko nebo hutnější a výživnější máslo. Vaše pokožka bude jemná, pružná a skvěle hydratovaná. Tělové mléko s praktickou pumpičkou najdete v drogeriích dm a Teta

Zdroj: ziajaprotebe.cz

Pokud máte po dovolené vysušené vlasy bez lesku, použijte vyhlazující šampon pro suché a poškozené vlasy. Šampon zabraňuje vysušování, dodává jemný lesk a navrací zdravý vzhled. A aby péče o vlasy byla účinná a kompletní, nezapomeňte na používání kondicionéru nebo masky.

Zdroj: ziajaprotebe.cz

A na závěr doporučujeme také skvělý krém na ruce, který budete chtít mít neustále u sebe! Zbaví vás nepříjemného pocitu suchých a drsných rukou a zajistí jemnost a regeneraci. 

Zdroj: ziajaprotebe.cz

Veronika Rubinová, produktová manažerka Ziaja 

Zdroj: ziajaprotebe.cz

www.ziajaprotebe.cz

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky