Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Změna je Šance! Hvězdná proměna s Avonem

Zdroj: Avon

Hádejte, za koho by mohla zaskakovat naše protagonistka Anička? K hvězdné proměně v Emmu Roberts nepomohl jen totožný a charakteristický úsměv, ale i identické líčení.

Věděli jste, že herečka Emma Roberts (30 let) je neteří slavnější Julie Roberts? V rodině mají velmi výrazný úsměv, široký, odhalující zuby. Ale ten není to jediné, co jejich krásu vystihuje. Jsou to i dlouhé vlasy, mandlové oči a výrazné lícní kosti. Takové jsou i rysy Annny, 36leté PR manažerky, která se v Emmu proměnila. Dopomohl ji k tomu i um vizážisty Pavla Bauera.

Ten začal tím, že nejprve za pomoci vatového tamponku nanesl na pleť dávku pleťového tonika s vitaminem C. Pleti tím poskytl hydrataci a energii, navíc zdvojnásobil hladinu vlhkosti v pokožce.

Zdroj: Avon

Pokračoval nanesením make-upu a dávkou jasu. "Emma celá září, ale není to přehnané, použil jsem proto bronzující perly," říká vizážista Avonu Bauer. Zvýraznil jimi tváře. „Jemně klepejte a přejíždějte štětcem po povrchu perel, aby se štětec nabarvil, a následně jemně sfoukněte nadbytečné množství barvy ze štětce,“ radí profesionál. Perly byly obohaceny o pigmenty odrážející světlo, které dodávají vaší pokožce přirozenou záři, navíc ji propůjčí opálený vzhled.

Zdroj: Avon

Vykreslil dokonalý tvar očí za pomoci šedohnědých odstínů očních stínů - ty jsou ideální pro jemné kouřové líčení. Navíc je doplnit ještě o špetku světlých odstínů pod obočí. "Rozzáří to pohled," zmiňuje hlavní benefit Bauer.

Na závěr už jen načernil brvy. Až 4x větší podzvednutí, 3x větší objem a navíc 24hodinový efekt slibuje nová řasenka od Avonu. Ta se neodmítá, stejně jako nová hvězdná role.

  Zdroj: Avon

Použité produkty:

Rozjasňující tonikum s vitaminem C, Avon, 230 Kč

Zdroj: Avon

Řasenka Ultimited pro perfektně nadzvednuté řasy, Avon, 249 Kč

Zdroj: Avon

Bronzové tónovací perly pro rozjasnění pleti, Avon, 379 Kč

Zdroj: Avon

Paletka očních stínů Glowing Gold, Avon, 499 Kč

  Zdroj: Avon

Všechny produkty značky Avon si můžete nechat doručit až k vašim dveřím díky e-shopu avon.cz.

#watchmenow

Zdroj: Avon Zdroj: Avon

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky