Hvězdná inspirace: Kráska ze Sexu ve městě

Zdroj: AVON Cosmetics, spol. s r.o.

Módní ikona Carrie ze Sexu ve městě byla inspirací pro proměnu Lucie, která má také blond hřívu a výrazné rysy. Na co je třeba dbát při líčení?

Líčení podle Carrie, kterou ztvárnila Sarah Jessica Parker není problém, vidí teď už i sympatická marketingová manažerka Lucie, která přišla do naší Hvězdné inspirace s tím, že je zvědavá, koho ji nakonec „přiřkneme" k proměně. A Carrie se k ní skvěle hodila i kvůli tomu, že se Lucie věnuje soukromě i výběru stylovému šatníku – jako „kámoška na nákupy".  A k tomu se look hrdinky, která má líčení v malíčku, hodí.

Pro Carrie jsou typické výrazné oči," říká vizážista. „Takže jeden z kroků byla tužka na oči, kterou jsem oči orámoval, lehce rozetřel doztracena, abych vytvořil smokey efekt." Oči jsou pak sexy a dominantní.

Pavel Bauer dodal, že si máme při líčení ve stylu Carrie všimnout toho, že používá hlavně světlé lesky na rty nebo rtěnky. „Růžová a tělová barva bodují."

Na líčení byla použita konturovací paletka obsahující dva korektory a dva pudry, kterou se dá skvěle vykonturovat obličej. „Carrie je módní ikona, takže je třeba být v líčení důslednější," vysvětluje Pavel Bauer, vizážista Avonu, který Lucii proměňoval.

Na závěr už se Lucie jen navoněla vůní Her Story, která připomíná, že každá žena má svůj vlastní příběh a sen, za kterým kráčí.

Použité produkty

Herstory EDP, Avon, 649 Kč

Tužka na oči, Avon, 139 Kč

Rtěnka Perfectly Matte Herstory, Avon, 199 Kč

Paletka na konturování, Avon, 399 Kč

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky