Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hana Vagnerová se stává novou tváří barev na vlasy Color Naturals od Garnier

Zdroj: L´ORÉAL

Krásná a talentovaná herečka Hana Vagnerová se stává novou tváří barev Color Naturals od Garnier. Hanky nikdy nezměrná energie a tolik typický úsměv dokonale korespondují s hodnotami značky Garnier, včetně řady Color Naturals. Color Naturals je řada pečujících barev pro domácí použití, plná přírodních složek, díky kterým budou mít vlasy intenzivní barvu a vlasy budou vyživené a zářivé.

O Haně Vagnerové

Hanka Vagnerová patří mezi nejznámější české herečky. Před kamerou se poprvé objevila ve studentském filmu FAMU-SEANCE FICTION v roce 2003. Do povědomí diváků se dostala rolí Evy v úspěšném komediálním seriálu Horákovi v roce 2006. Od té doby má za sebou nespočet rolí ve filmech i seriálech. V kině jsme ji naposledy mohli vidět v komedii Matky a ve filmu Prvok, Šampon, Tečka a Karel. Pravidelně účinkuje také v letních Shakespearovských slavnostech. Jelikož mluví několika světovými jazyky, prosadila se také v zahraničí.

Zdroj: L´ORÉAL

Garnier Color Naturals

Garnier Color Naturals je vyživující permanentní barva na vlasy s dvojí ochranou. Její krémové složení je bohaté na přírodní olivový olej, který proniká do struktury vlasů  a dodává jim kvalitní péči již během barvení.  Barva je bohatá a dlouhotrvající, vlasy jsou chráněny proti vysušování až na 8 týdnů*. Oblibě žen se těší i díky trvanlivosti a schopnosti 100% krytí šedin. Závěrečná péče je obohacena o 5 přírodních olejů – avokádový, olivový, karité, brusinkový a arganový.  Vlasy vypadají zdravě, jsou hedvábné a jemné na dotyk.

Řada Color Naturals je dostupná ve 35 odstínech.

Hanka má na sobě odstín 10 – Ultra Blond.

Garnier Color Naturals
Doporučená prodejní cena: 109,90 Kč **

*Instrumentální test
** Doporučená maloobchodní cena. Ceny se u jednotlivých prodejců mohou lišit. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky